Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt
Pokalbis „Tarp mūsų mažųjų mergaičių“

Data: 2007-03-28

      Kovo 28 d. 4a ir 4b klasių mokinės į svečius pasikvietė mokyklos felčerę Bronelę. Ji papasakojo apie mergaičių brendimo eigą. Mergaitės uždavė begalę klausimų. Susidomėjusios ketvirtų klasių mergaitės atidžiai klausėsi mūsų mokyklos felčerės Bronelės aiškinimų ir įspėjimų. Vyko diskusija. Ši klasės valandėlė patiko ne tik man bei mano draugėms, bet ir klasės mergaitėms. Šia tema niekada nedrįsau kalbėti su savo mamyte, bet šiandien pagaliau viską sužinojau iš seselės lūpų. Dabar būsiu drąsesnė, nes žinau, kas manęs laukia ateityje.

4a klasės mokinė Greta Grikšelytė

Nuotraukos Kita informacijaKita informacija

2023-11-28 Gimnazijos jubiliejus2023-11-27 Nacionalinės sporto agentūros projektas „Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos sporto aikštyno atnaujinimas“

   Baigtas Nacionalinės sporto agentūros projektas- „Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos sporto aikštyno atnaujinimas“, Nr. SP2021-1-094.

   Projektą įgyvendino Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija, projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2021 m. rugpjūčio 12 d. – 2023 m. lapkričio 30 d.

   Projektą finansavo Nacionalinė sporto agentūra, Šiaulių miesto savivaldybė ir regbio klubas „Baltrex“.

   Projekto partneriai: Šiaulių lopšelis-darželis „Bitė”, Lieporių bendruomenės centras, Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centras.

   Projekto metu įrengtas profesionalus dirbtinės dangos regbio stadionas, kuris bus pritaikytas ir futbolo žaidimui, taip pat įrengtos dvi naujos paplūdimio tinklinio aikštelės, dirbtinės dangos krepšinio aikštelė ir lauko treniruokliai. Labai svarbu paminėti, kad stadione įrengtas aukštos kokybės apšvietimas, todėl juo bus galima naudotis ir tamsiu paros metu. Dirbtinė stadiono danga leis sportininkams ir bendruomenei užsiimti fizine veikla bet kuriuo metų laiku.

   Stadiono rangos darbus vykdė UAB „Grindinio sprendimai“. Jauna ir profesionali įmonė pasiekė  visus iškeltus projekto tikslus ir sėkmingai atliko darbus. Šis projektas yra puikaus bendradarbiavimo pavyzdys, kai biudžetinis sektorius randa bendrų idėjų su verslo atstovais ir imasi iniciatyvų, kurios gali tapti tinkamu pavyzdžiu ateityje. Esame labai dėkingi Šiaulių miesto savivaldybės administracijai ir tarybai, kad palaikė mūsų idėją ir visada skyrė dėmesį mūsų prašymams.

   Svarbu pabrėžti, kad gimnazijoje jau penkerius metus vystoma sporto kryptis, todėl šio sporto aikštyno labiausiai laukia mokiniai, kuriems atsivers dar didesnės galimybės sveikai fizinei veiklai. Mūsų kaimynų l/d „Bitė“ ir „Spindulio“ ugdymo centro mokiniai taip pat su nekantrumu laukia, kada galės išbandyti šį aikštyną. Na, o miesto ir visos Lietuvos regbio bendruomenei tai nauja vieta, kur bus galima stebėti aukšto lygio regbio kovas. Šis stadionas bus atviras visai miesto bendruomenei ir jame bus organizuojamos įvairios sportinės veiklos bei varžybos.

Tik kartu galima nuveikti daugiau.

 2023-11-26 Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi tinklai“

   2023 m. lapkričio 20-24 d. „Saulėtekio“ gimnazijos Suaugusiųjų skyrius visus  bendruomenės narius kvietė dalintis mokymosi džiaugsmu įvairiose edukacinėse veiklose.

   Pirmadienio vakarą į informacinių technologijų kabinetą rinkosi žmonės, panorę kartu su informacinių technologijų mokytoja Rūta Žymantiene išbandyti dirbtinio intelekto galimybes. Užsiėmimo metu aprašė jaučiamas emocijas ir dirbtinio intelekto pagalba generavo jų nuotaiką atitinkančius vaizdus.

   Antradienį suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi tinklai“ dalyviai geografijos mokytojos Dalės Lapatinskaitės surengtame protų mūšyje narstė klausimus apie Lietuvą ir Šiaulius. Teko atpažinti menines skulptūras, gamtinius objektus, kultūros festivalius, garsius žmones, prisiminti datas. Renginio dalyviai pagilino žinias apie gimtąjį kraštą, rado idėjų kelionėms ir pažinimui.

   Trečiadienio vakarą miesto širdyje, bulvare, „Saulėtekio“ gimnazijos Suaugusiųjų skyriaus istorijos vyresnysis mokytojas Audrius Mickevičius kartu su IVs1 klasės mokinėmis Lina Daugeliene ir Gintare Burlačenko organizavo pažintinę ekskursiją „Šiaulių bulvaro istorija“. Pažintinės ekskursijos tikslas supažindinti besimokančius suaugusiuosius su Šiaulių miesto bulvaro istorija, svarbiausiomis vietomis ir erdvėmis. Ekskursija prasidėjo prie miesto laikrodžio, o baigėsi kaštonų alėjoje. Išvykos metu aplankyti 7 objektai, kurie vienaip ar kitaip susiję su bulvaru. Stebint dabartinį bulvarą ir lyginant jį su senomis nuotraukomis buvo galima susidaryti vaizdą, kaip keitėsi svarbiausia miesto dalis. Mokiniai aktyviai įsitraukė į ekskursiją, diskutavo, drąsiai išsakė savo nuomonę. Vienus žavėjo praeities, kitus šių dienų vaizdai.

   Ketvirtadienį gimnazijos biologijos laboratorijoje mokytoja Agnė Rocienė visus susirinkusius susipažino su mažiausiais pasaulio drugiais bei nuolatinių zoologinių mikropreparatų gamybos technika, jų panaudojimo galimybėmis biologijos pamokose ir tiriamuosiuose mokinių darbuose. 

   Suaugusiųjų mokymo savaitės „Mokymosi tinklai“ baigiamasis renginys – gimnazijoje organizuota mokinių kūrybinių darbų paroda (mokinius konsultavo dailės mokytoja Rūta Povilaitienė).

   Visi suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi tinklai“ dalyviai iš jos išsinešė humorą ir šypsenas, ištvermę ir kūrybiškumą, šilumą ir gausybę gerų idėjų.     NUOTRAUKOS>>>2023-11-24 Atvirų durų diena

   Kviečiame gimnazistus kartu su jų tėveliais, globėjais (rūpintojais) 2023 m. gruodžio 5 dieną nuo 17.00 iki 19.00 val. atvykti į gimnaziją susitikti su klasės vadovu, dalykų mokytojais ir aptarti mokinių pasiekimus, padarytą individualią pažangą, tolimesnio tobulėjimo perspektyvas.

:: Mokytojų kabinetai ir el.pašto edresai ::2023-11-23 Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija - 2023–2024 m. m. brandos egzaminų bazinė mokykla

   Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija paskirta 2023–2024 m. m. brandos egzaminų bazine mokykla, t.y. mokykla, priimanti eksternų prašymus laikyti brandos egzaminus, organizuojanti ir vykdanti mokyklinių brandos egzaminų pakartotinę sesiją.

   Eksternai prašymus turi pateikti iki lapkričio 24 dienos, o pasirinktus egzaminus privalės laikyti pagrindinėje sesijoje.   PLAČIAU>>>2023-11-23 Protų mūšis „Šiauliai ir Lietuva“

   2023 m. lapkričio 21 dieną „Saulėtekio“ gimnazijoje vyko protų mūšis, skirtas Suaugusiųjų mokymosi savaitei „Mokymosi tinklai“. Suaugusieji narstė klausimus apie Lietuvą ir Šiaulius. Teko atpažinti menines skulptūras, gamtinius objektus, kultūros festivalius, garsius žmones, prisiminti datas.

   Renginio dalyviai pagilino žinias apie gimtąjį kraštą, rado idėjų kelionėms ir pažinimui.   NUOTRAUKOS>>>2023-11-23 Supratimo apie antimikrobinį atsparumą savaitė

   Lapkričio 18-24 dienomis pasaulis minėjo supratimo apie antimikrobinį atsparumą savaitę. Ta proga visuomenės sveikatos specialistė Skaistė gimnazijos ketvirtokams priskyrė dar vieną atsakomybęantibiotikų efektyvumo išsaugojimą ateities kartoms. Kai kurie mokslininkai prognozuoja, kad 2050 metais dėl atsparumo antibiotikams mirs 10 mln. žmonių ir aplenks net vėžį.

   Todėl labai svarbu pradėti nuo savęs ir jau dabar antibiotikus vartoti atsakingai:

  • būtina suprasti, kad antibiotikai neveikia virusų, o veikia bakterijas;
  • vartoti tik gydytojo skirtus antibiotikus;
  • suvartoti visą paskirtą kursą, net jei ir pasijutote geriau;
  • niekada nevartoti antibiotikų likučių;
  • niekada nesidalinti antibiotikais su kitais;
  • reguliariai plauti rankas ir stengtis vengti kontakto su sergančiais žmonėmis.

PAPASAKOKITE APIE TAI KITIEMS IR BŪKITE SVEIKI!   NUOTRAUKOS>>>2023-11-23 Atmintinė III kl. gimnazistams


Patikslinta Atmintinė III klasės gimnazistams ir gimnazistėms - buvo netikslumas infografike apie brandos egzaminus.
Atmintinėje pateikiama aktuali informacija:

  • tarpiniai pasiekimų patikrinimai, jų tvarkaraštis;
  • brandos egzaminai;
  • tolesnio mokymosi galimybės baigus gimnaziją.

Šį elektroninį leidinuką taip pat galima atsisiųsti iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto svetainės.2023-11-22 Ekskursija „Šiaulių bulvaro istorija“

   2023 metų lapkričio 22 d. 18.00 val. miesto širdyje, bulvare, „Saulėtekio“ gimnazijos Suaugusiųjų skyriaus istorijos vyr. mokytojas A. Mickevičius organizavo pažintinę ekskursiją Šiaulių bulvaro istorija. Ekskursija skirta Suaugusiųjų mokymosi savaitei Mokymosi tinklai“.

   Pažintinės ekskursijos tikslas - supažindinti besimokančius suaugusiuosius su Šiaulių miesto bulvaro istorija, svarbiausiomis vietomis ir erdvėmis. Ekskursiją pradėjome susitikę prie miesto laikrodžio, o pabaigėme kaštonų alėjoje. Išvykos metu aplankėme 7 objektus, kurie vienaip ar kitaip susiję su bulvaru. Stebėdami dabartinį bulvaro vaizdą ir lygindami su senomis nuotraukomis, galėjome susidaryti vaizdą, kaip keitėsi svarbiausia miesto dalis. Mokiniai aktyviai įsitraukė į ekskursiją, diskutavo, drąsiai išsakė savo nuomonę. Vienus žavėjo praeities vaizdai, kitus - šių dienų vaizdai.

   Miestas nuolat keičiasi, todėl kiekvienas istorinis etapas yra savotiškai įdomus ir nepaprastas. Dėkojame IVs1 klasės mokinėms Linai Daugelienei ir Gintarei Burlačenko už pagalbą organizuojant ekskursiją.   NUOTRAUKOS>>>2023-11-22 Tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimas gimnazijoje

   2023 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos žibintas. Rudenį yra mažiau šviesos, kurios reikia bet kuriai gyvai būtybei. Šviesa asocijuojasi su gėriu, viltimi ir pozityvumu. Pasaulyje vykstant kariniams konfliktams, mintis, jog šviesa turi nugalėti tamsą, tampa dar aktualesnė. Todėl šių metų simbolis – Tolerancijos žibintas, skirtas nešti toleranciją, gėrį, pakantumą, kuris turi įveikti blogį pasaulyje.

   Dorinio ugdymo pamokų metu mokiniai kalbėjo apie tai, kad būtina suvokti ir pripažinti, jog kitos lyties, tautybės, tikėjimo, seksualinės orientacijos, pažiūrų ar kitų ypatybių turintis žmogus nėra blogesnis, menkesnis. Technologijų mokytoja Rasa Prišmontienė ir dorinio ugdymo mokytojos Nijolė Valinskienė, Irma Žemaitienė kartu su gimnazistais kūrė Tolerancijos žibintus. Lapkričio 16 d. I aukšto foje pasipuošė ne tik žibintais, bet ir mokinių konkursiniais darbais „Žiburėlis Kalėdoms". Už šią nuostabią šviesos ir šilumos instaliaciją, kuri mus džiugins visą kalėdinį laikotarpį, esame dėkingi mokytojai Rasai.   NUOTRAUKOS>>>2023-11-20 Suaugusiųjų mokymosi savaitė

Minint suaugusiųjų mokymosi savaitę Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos suaugusiųjų mokymo skyriuje suorganizuota mokinių kūrybinių darbų paroda. Mokinius ruošė dailės mokytoja Rūta Povilaitienė.    NUOTRAUKOS>>>2023-11-20 Suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi tinklai“ renginiai

   Pirmadienio vakarą „Saulėtekio“ gimnazijos į informacinių technologijų kabinetą rinkosi žmonės, panorėję išbandyti dirbtinio intelekto galimybes. Užsiėmimo metu jie aprašė jaučiamas emocijas ir dirbtinio intelekto pagalba generavo jų nuotaiką atitinkančius vaizdus.2023-11-16 Spalvų šokis

   2023-11-14 Draugųkompanija keliavo į meno terapijos užsiėmimą Spalvų šokis“. Susipažinome su jaunimo erdve, meno edukatore, gaminome „Mandalas“ ant drobės taškavimo technika, klausėmės relaksuojančios muzikos, bendravome su kitais jaunais dalyviais. Mokiniai mokėsi kruopštumo, kantrybės, lavino kūrybos įgūdžius. Nedidelė „Mandala“ ant drobės reikalauja nemažai laiko, todėl tai ne tik saviraiškos menas, bet ir terapija kūnui, nuimanti stresą, įtampą.  NUOTRAUKOS>>>

Nori ir tu į „Draugų“ grupę? Nori save pažinti ir išreikšti?
Junkis prie mūsų ir registruokis pas socialine pedagogę Viktoriją.2023-11-15 Sveikinimas2023-11-14 Sveikatai palankios mitybos rekomendacijos

   Išanalizavus Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos mokinių sveikatos rodiklių suvestinę, nustatyta, kad apie 24 proc. visų mokinių turi per didelį kūno masės indeksą. Iš jų 13 proc. mokinių turi antsvorio, o 11 proc. paauglių yra nutukę. Apie 11 proc. gimnazistų turi per mažą kūno masės indeksą.

   Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, ragina atkreipti dėmesį į šią situaciją ir primena, kad sveika mityba yra svarbi dėl daugelio priežasčių, įskaitant kūno maitinimą, reikalingų maistinių medžiagų įsisavinimą, ilgaamžiškumo ilginimą ir optimalios psichinės bei fizinės savijautos skatinimą.

Pagarba ir meilė savo kūnui yra labai svarbi. Tėvų, mokytojų pavyzdys vaikams yra labai stiprus.
Padėkime vieni kitiems
būti sveikais, linksmais, energingais ir pasitikinčiais savimi.

:: Pilnas dokumentas apie sveiką mitybą gimnazijoje ::2023-11-13 Gimnazijoje vyko prevencija priklausomybių tema

   Spalio 20 d. ir lapkričio 9 d. Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnas vedė paskaitas pirmų gimnazijos klasių mokiniams priklausomybių, viešos tvarkos pažeidimų ir atsakomybės temomis. Mokiniai kėlė klausimus, diskutavo ir sužinojo daug naudingos informacijos. Po paskaitų gimnazistai buvo pakviesti tapti bendruomenės pareigūnų rėmėjais ir dalyvauti jų organizuojamose veiklose.

   Jeigu ir tu susidomėjai? Tapk rėmėju!  UŽSIREGISTRUOK - https://www.facebook.com/policijospareigunai

   Taip pat gimnazijoje sveikos gyvensenos savaitės metu tris dienas buvo rodomi trumpametražiai informacinio pobūdžio video filmukai, skirti supažindinti su naujų psichotropinių medžiagų vartojimo priežastimis ir pasekmėmis. Video medžiaga pasidalino Respublikinio priklausomybės ligų centro Vilniaus filialo ambulatorinio skyriaus vedėjas, gyd. toksikologas Haris Jakavičius ir Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas.  NUOTRAUKOS>>>

Nespėjai peržiūrėti video, spausk čia:
::
https://www.youtube.com/watch?v=7D8rJ_rJNrA&t=6s  ::  https://www.youtube.com/watch?v=9U7Gbb-0-qo ::2023-11-13 Grupė „Šaukštai po pietų“ festivalyje Ignalinoje

   Lapkričio 11 d. vakarą grupė „Šaukštai po pietų“ sudrebino Ignalinoje vykusį festivalį „Osmosas“. Vaikinai scena dalinosi su grupėmis „Baltasis kiras“, „Spurr“ bei kitais puikiais atlikėjais. Jau kitą savaitę galėsime išvysti Šaukštus po pietų" „Saulėtekyje“! Susitiksime penktadienį (lapkričio 17 d.) 18h. festivalyje „Sunrise 2023“. Bus linksma!!!   NUOTRAUKOS>>>2023-11-09 Pažintis su universitetais iš Europos

   Lapkričio 9d. mūsų mokyklos IV klasių mokiniai dalyvavo nuotoliniame renginyje, kurį kasmet organizuoja „Kastu International“ kartu su užsienio universitetais ir studentais. Renginio tikslas - supažindinti su studijų užsienyje galimybėmis per tikrus pokalbius, o ne reklaminius bukletus.

   Renginio metu moksleiviai galėjo susipažindinti su universitetais iš keturių Europos šalių – Nyderlandų, Danijos, Švedijos ir Belgijos. Universitetus atstovaujantys studentai papasakojo apie savo asmeninę patirtį studijuojant užsienyje. Pasidalino žiniomis apie studijas kitose šalyse, stojimo reikalavimus, nukreipė, kaip atrasti, ką studijuoti.2023-11-09 Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas

   Spalio 24 d. vyko Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas.

   Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas – puiki galimybė pasitikrinti aplinkosaugos žinias ir įgyti naujų! Egzaminą organizavo Žaliosios politikos institutas paminėti Tarptautinę klimato kaitos dieną.

   Dalyvavo gausus būrys I-IV klasių moksleivių. Išbandė savo jėgas „Pradedančiojo” ar „Smalsuolio” kategorijose. Geriausiai pavyko Ia klasės mokinei Kornelijai Banytei.

   Manau, kad mokiniai rado naudingos informacijos ir pagilino žinias apie mus supančią aplinką. Ačiū dalyvavusiems.2023-11-06 Mokinių sveikata 2023 m.

:: DETALI INFORMACIJA (pilnas dokumentas su visa statistika) ::2023-11-06 Gimnazistės Pasaulinės statistikos dienos paminėjime VU Šiaulių akademijoje


   Pasaulinę statistikos dieną minėjo ir moksleiviai, ir studentai, ir dėstytojai. Renginys buvo skirtas visiems besidomintiems statistika. Mūsų gimnazijos antrokės Emilija Baltutytė ir Gabija Jaraminaitė pristatė pranešimą apie statistinį tyrimą Populiariausi merginų ir vaikinų vardai. Pasaulinės statistikos dienos paminėjimas – puiki galimybė  įgyti viešo kalbėjimo patirties, kažką naujo sužinoti,   prasmingai praleisti laiką, susirasti bendraminčių.2023-10-31 Mistikos vakaras

   Spalio 27 dieną mūsų mokykloje vyko Klasės diena kurios tema buvo „Mistikos vakaras“. Jo metu vyko moliūgo pjaustymo, mistinio sveikuoliško patiekalo ir veido grimavimo konkursai. Po jų visa mokyklos bendruomenė susirinko pažiūrėti įdomių mistinių pasirodymų, kur nuostabiai sužibėjo visos klasės. O tada visi smagiai praleido likusį Mistikos vakarą paslaptingoje diskotekoje.

   Dėkojame visiems dalyviams ir mūsų renginį parėmusiai UAB „ Euro automatai“.   RENGINIO NUOTRAUKOS>>>2023-10-30 Išrinkta mokinių prezidentė


Sveikiname Mokinių prezidentę – IIIa klasės mokinę Emą Grinytę, kuri 2023-2024 mokslo metais vadovaus Mokinių parlamentui.
Linkime sėkmės, daug iniciatyvos ir puikaus komandinio darbo!2023-10-28 Sveikos gyvensenos abėcėlė grožinėje literatūroje

   Dar Antikos laikais buvo teigiama: „Mens sana in corpore sano („Sveikame kūne sveika siela”). Nuolat girdime, kad sveikata yra brangiausias žmogaus turtas, bet apie tai, deja, susimąstome tik tada, kai pajuntame kokių negalavimų… Visi žinome, kad sveikata rūpintis būtina ir apie tai jauniems žmonėms reikia nuolat priminti tiek namie, tiek mokykloje. 

   Spalio 23-27 dienomis „Saulėtekyje” buvo organizuojamaSveikos gyvensenos ugdymo savaitė”. Mes, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos, informaciją apie sveiką gyvenseną siejome su nagrinėjamais literatūros kūriniais. Pirmų klasių mokiniai ne tik analizavo Vydūno kūrybą, bet ir gilinosi, kaip jam, jaunystėje sirgusiam tuo metu nepagydoma tuberkulioze, pavyko sulaukti net 85-erių metų. Didžiulis noras pasveikti ir sveika gyvensena (kvėpavimo pratimai, vaikščiojimas, tinkama mityba) padėjo Vydūnui pasveikti ir sulaukti garbingo amžiaus. Antrokai sveikos gyvensenos atspindžių ieškojo analizuodami Homero „Odisėją”: Odisėjo draugų vaišės pas Kirkę parodė, kad ne visos žolelės, anaiptol, yra naudingos sveikatai, įveikti negandas gali tik gerą fizinį pasirengimą turintys herojai, o Odisėjui daugminčiui kelią namo rasti padeda minčių, emocijų ir poelgių dermė. Trečiokai, nagrinėdami K. Donelaičio poemos „Metai” ištraukas, sužinojo, kaip pavojinga persivalgyti (tai atskleidė epizodas apie apsirijusį poną), kad „ponus taip skaudžiai kankina ligos” dėl persivalgymo ir mažo fizinio aktyvumo, kad valgyti riebiai, kaip norėtų būrai, nėra sveika, o nuolatinis judėjimas padeda išlaikyti gerą sveikatą. Su ketvirtokais nagrinėdami B. Sruogos „Dievų mišką” kalbėjome, kokią nepataisomą žalą sveikatai turi per didelis fizinis krūvis, prasta mityba, bloga emocinė būsena, menka savivertė…

   Literatūra visais laikais darė žmogui didžiulę įtaką. Skirtingais laikotarpiais jos perkėlimas į sceną buvo savotiška visuomenės auklėjimo priemonė. Tad kodėl ir šiandien nepasimokius iš jos… Manome, kad šiuo metu nagrinėjami kūriniai puikiai padėjo prisiminti, ką svarbaus turime žinoti apie sveiką gyvenseną.2023-10-19 STRESAS PRIEŠ EGZAMINĄ. KAIP JĮ ĮVEIKTI?

   Kasmet daugybė mokinių laiko įvairius egzaminus. Daugeliui tai – sunkus išbandymas, lydimas streso ir nepasitikėjimo savo jėgomis. Kai kurie šias neigiamas emocijas išgyvena lengvai, kitiems stresas sukelia rimtas psichologines problemas.

Nemiga, dirglumas, nesugebėjimas susikaupti, beviltiškumas,
žemas savęs vertinimas dažnai išveda jaunus žmones iš psichologinės pusiausvyros,
kas paprastai turi įtakos tiek jų rezultatams, tiek jaunuolių savijautai ir elgesiui.

::  SKAITYKITE PLAČIAU ::2023-10-02 Gimnazijos mokinių fizinio pajėgumo rezultatų analizė

 :: Šiaulių „saulėtekio“ gimnazijos mokinių fizinio pajėgumo rezultatų analizė IŠSAMIAI ::

Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Daujotas
Butvydė
Saturninas

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius