Dėkojame už Jūsų skiriamą finansinę paramą gimnazijai. Jūsų dėka gimnazija kasmet gražėja, tampa modernesnė, vis labiau atitinkanti visuomenės, tėvų ir gimnazistų lūkesčius. Gautos paramos lėšos tikslingai panaudojamos gimnazijos ugdytinių formaliojo ir neformaliojo švietimo poreikiams bei ugdymo(si) bazės turtinimui.
2023 metais gimnazijoje Jūsų skirtos 1,2 procento pajamų mokesčio ir kitos finansinės paramos lėšos buvo panaudotos:
2024 metais gautos lėšos ir vėl bus tikslingai panaudotos ugdymo(si) aplinkos gerinimui. Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir vėl kviečiame skirti už 2023 metus 1,2 procento pajamų mokesčio „Saulėtekio“ gimnazijai.
Nuo 2024 m. sausio 1 dienos pajamų mokesčio dalį už 2023 m. ir vėlesnius metus galite skirti tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), teikiant prašymą FR0512 (5 versija). Šią prašymo formą galite pateikti iki 2024 m. gegužės 2 d. Detalią instrukciją, kaip pateikti prašymą, rasite ČIA.
Išsamesnę informaciją rasite ČIA.
Rekvizitai 1,2 procentų paramai skirti:Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 290532510.
Paramos gavėjo pavadinimas – Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija.
Primename, kad šią paramą Jūs galite skirti iki 2024 metų gegužės 2 dienos.
Kita informacijaKita informacija
2025-01-16 Šiaulių valstybinės kolegijos paskaita apie studijasLaikas nepaliaujamai bėga ir mes vėl maloniai kviečiame Jus į tradicinį buvusių abiturientų susitikimą, kuris vyks šių metų sausio 31 d. Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje.
Maloniai į susitikimą kviečiame visų laidų abiturientus ir primename, kad jubiliejinius – 2025 – metus švenčia šios laidos:
Šventinio susitikimo programa:
Biotechnologijos modulio gimnazistai domėjosi biotechnologijų pritaikymu maisto pramonėje. Jogurtas – tai vienas iš sėkmingiausių biotechnologijos pritaikymo pavyzdžių. Kartu minėdami mokykloje vykstančią Etnokultūros savaitę jaunieji biotechnologai gamino jogurtą pagal autentišką receptą.
Daugkartiniams indeliams ir servetėlėms dekoruoti pasirinko lietuviškus ornamentus, kuriuos atliko linoleumo raižinio technika. Taip prisidėjome ir prie mokykloje puoselėjamo TVARUMO ugdymo. NUOTRAUKOS>>>
Artėjant gražiausioms metų šventėms mūsų gimnazijoje vyksta įvairiausi renginiai. Bet labiausiai laukiamas renginys yra Kalėdinis karnavalas. Gruodžio 23 dieną mūsų gimnazijoje vyko tas didysis Kalėdinis karnavalas. Šiais metais mus karnavalas persikėlę į Pasakų Karalystę. Jūs nepatikėsite, bet visą renginį vedė šios Karalystės Karalius ir Princesė. Mūsų mokiniai šiais metais papasakojo ir leido mums prisiminti visokiausias senas pasakas, pavyzdžiui, apie ropę, Sniego karalienę, Snieguolę ir septynis nykštukus, Pelenę ir kitas įdomias istorijas. Aišku, koks būtų renginys be nugalėtojų. Taigi trečią vietą laimėjo IIId klasė su pasaka „Aladinas“, antrą vietą užėmė IIa klasė su pasaka „Mikė Pūkuotukas“, o pirmą vietą iškovojo IIIc klasė su nuostabia pasaka „Pelenė“. Labai gaila, kad per šį gražų karnavalą nesnigo, bet vis tiek mūsų mokiniai padarė jį jaukesnį su savo papasakotomis pasakomis. Ir aišku, kaip galėčiau nepaminėti, kad mūsų mokykloje susikūrė nauja muzikinė grupė „Last Stop“. Po visų pasirodymų mes galėjome išgirsti, kaip nuostabiai groja ši nauja grupė. NUOTRAUKOS>>>
:: Prieš neapykantos kurstymą (LT versija) :: Prieš neapykantos kurstymą (EN versija) ::
Periodai, grupės, numeriai - nesvarbu. Svarbu, kad elementai būtų draugiški ir kad
naujiems elementams visada atsirastų vietos, o gerai žinomi nebūtų pamiršti!
Elementų būna įvairių: „kietų“ kaip metalas, kartais „nusigaruojančių“ kaip dujos, būna, jog tai jie daro iš inercijos (inertiniai), būna besiklausančių radijo (radioaktyvių), būna labai retų ir gudrių egzempliorių. Vieni turi daugiau „šarmo“, kiti mažiau... Kai kurie elementai mėgsta puoštis įvairiais brangiais metalais bei jų lydiniais ar kvėpintis įvairių elementų mišiniais. Daugelis elementų grupuojasi į interesų ar simpatijų grupes. Yra manoma, jog jie yra linkę periodiškai persigrupuoti. Daugelis elementų turi gimimo ir įsidarbinimo metų numerius, o jų atomų sudėtinės dalys - mokslinį bei atsparumo svaigalams laipsnį ir būseną, autoritetą (masę) tarp kitų elementų (ar jų dalių). Kai kurie dariniai būna nepatvarūs. Daugelis elementų nuo ko nors „lydosi“ (pvz., nuo gražių kitos poliarizacijos elementų), turi unikalias kantrybės taurių ribas ir pykčio užvirimo temperatūras. Visi jie aptinkami „Saulėtekyje“, netgi retieji. Dauguma iš jų tarpusavyje reaguoja, ypač jei naudojami darbiniai ir emociniai katalizatoriai.
Lapkričio 18 dieną gimnazijoje informatikos kabinete buvo organizuotas Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (LMIO) mokyklos etapas. Programavimo užduotis bandė įveikti III-IV gimnazijos klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi IIIc klasės mokiniu Arijui Žaliui, kuris buvo atrinktas dalyvauti LMIO miesto etape. Šis atrankinis į visos šalies mokinių informatikos olimpiadą konkursas vyko gruodžio 16 d. Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazijoje. Šiemet olimpiados programavimo užduotys buvo pakankamai sunkios. Arijus Žalys garbingai atstovavo gimnaziją, pavyko iš dalies įveikti visas tris užduotis ir bent jau aplenkti 5 kitų gimnazijų atstovus. Linkime Arijui sėkmės ateities programavimo konkursuose. Net neabejojame, jog pasisėmus papildomų žinių, ateityje seksis dar geriau!
Istoriniai kadrai, šiandieninės mokyklos aktualijos, interviu su mokyklos vadovais,
mokytojais, darbuotojais bei mokyklos draugais.