Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt
Į Šiaulius sugrįžo tarptautinės robotikos varžybos

Data: 2022-04-15

„SAULĖS ROBOTŲ MŪŠIS 2022“

   Pagaliau, po dvejų metų pertraukos, Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija kartu su Šiaulių robotikos klubu į Šiaulius sugrąžino tarptautines robotikos varžybas „Saulės robotų mūšis 2022“. Balandžio 9 dieną į „Saulėtekio“ gimnaziją atvyko robotų kūrėjai (komandos) su 109 robotais iš Latvijos ir Lietuvos įvairių miestų bei miestelių.

   Visą šeštadienį vyko įnirtingos kovos devyniose rungtyse: Folkrace, Freestyle, Lego linijos sekimo, Linijos sekimo, Linijos sekimo Turbo, Lego sumo, Lego sumo junior, Mini sumo ir  Antweight. Antweight kovinių robotų rungtis ypač patiko žiūrovams. Kovose ne tik dužo atskiros robotų detalės, bet ir skriejo atitrūkę pagrindiniai ginklai – peiliai. Pirmąją ir trečiąją vietas šioje rungtyje su robotais „Žalias“ ir „CoolBot“  užėmė Raigardas Gečas (mokytojas Ričardas Gečas), antrąją vietą iškovojo Šiaulių techninės kūrybos centro ugdytinis Nojus Smailys su robotu „Nemokamų saldainių furgonas“ (mokytojas Justinas Bedūra).

   Išmone ir kūryba pasižymėjo Freestyle robotų rungtis. Trečiąją vietą Freestyle robotų rungtyje užėmė Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos ugdytinio Jono Liaudansko sukurtas „Marsaeigis–prototipas“ (mokytojas Ričardas Gečas). Antroji vieta atiteko Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos ugdytinio Igno Cimnolonsko sukurtam robotui „Simon Game“ (mokytoja Laura Kuchalskienė). Po ilgų komisijos narių diskusijų pirmąją vietą iškovojo daugelio robotikos turnyrų dalyvis, Kauno Technologijos universiteto studentas Tomus Sobutas su savo sukurtu robotų futbolu „For Fun“.

   Dažniausiai jaunieji robotikos entuziastai pirmuosius žingsnius robotikoje žengia Lego linijos sekimo rungtyje. Šįmet šioje rungtyje pirmoji vieta atiteko Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos ugdytiniui Emiliui Vitui Navickui su robotu „Kęstas“ (mokytoja Renata Burbaitė). Pakruojo Žemynos progimnazijos ugdytinė Laisvė Mikeliūnaitė su robotu „Lilis“ užėmė antrąją vietą (mokytojas Vidmantas Batakis), o Šiaulių techninės kūrybos centro ugdytinis Kęstutis Poškus su robotu TKC-L2 – trečiąją (mokytojas Marius Sketerskas). Linijos sekimo rungtyje pirmoji vieta atiteko Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentui Deimantui Norviliui ir jo robotui „Kinietis“. Antrąją ir trečiąją vietas iškovojo Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos gimnazistai Armandas Ozolas su robotu „Runkelis“ ir Kristina Kaupaitė su robotu „Janonietis“ (mokytojas Ričardas Gečas). Linijos sekimo Turbo rungtyje sėkmė ir vėl nusišypsojo Armandui Ozolui su robotu „Turabina“, iškovojusiam pirmąją vietą, bei Deimantui Norvilui su robotu „N3ZIN4U“, iškovojusiam antrąją vietą.

   Lego sumo Junior rungtyje pirmąją vietą iškovojo Pakruojo Žemynos progimnazijos ugdytinis Matas Batakis su robotu „Tarškintojas“ (mokytojas Vidmantas Batakis), antrąją ir trečiąją vietas pasidalino Ugnė Sliekytė su robotu „Putlutis“ ir Evita Daubaraitė su robotu „KISSY“ (mokytojas Raimondas Timėnas). Abi prizininkės mokosi Pakruojo rajono Balsių pagrindinėje mokykloje.

   Lego sumo rungtyje triumfavo Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos ugdytiniai: Ugnius Jacinkevičius su robotu „Turtle“ – pirmoji vieta, Modestas Januškevičius su robotu „Birbizas“ – antroji, Modestas Januškevičius su robotu „Kleckas“ – trečioji vieta (mokytoja Renata Burbaitė).

   Mini sumo grupėje pirmąją vietą užėmė Jonas Liaudanskas su robotu „Blaze“, antrąją ir trečiąją vietas pasidalino Rygos robotikos mokyklos ugdytiniai: Armands Upenieks su robotu „Bolt“ ir Matiss Buks su robotu „Preili Power“.

   Folkrace rungtyje favoritais tapo latviai – Rygos robotikos mokykla: Matiss Buks su robotu „B1“ – pirmoji, Armands Upenieks su robotu „Z1“ – antroji, Aldis Buks su robotu „MoricsW8“ – trečioji vieta.

   Renginio metu Vex rungtį pristatė Šiaulių Dainų progimnazijos ugdytiniai (mokytoja Jolita Kaupienė).

   Renginio dalyviai neliko be dovanų. Tie, kuriems nepavyko iškovoti prizinės vietos, buvo apdovanoti varžybų dalyvio medaliais.

:: Renginio akimirkos :: Video ::

 

Dėkojame rėmėjams:


Švietimo, mokslo ir sporto ministerijaEuropos Sąjungos struktūrinių fondų / Europos socialinio fondo lėšų bendrai finansuojamas
projektas Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 „Kokybės krepšelis“ 

   Dėkojame dalyviams ir žiūrovams, taip gausiai susirinkusiems į šias varžybas. Lauksime Jūsų kitais metais tarptautinėse robotikos varžybose „Saulės robotų mūšis 2023“.

 Šiaulių robotikos klubo prezidentė Jūratė RimkuvienėŠiaulių robotikos klubo prezidentė Jūratė Rimkuvienė
Kita informacijaKita informacija

2022-06-13 Suaugusiųjų švietimas Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos Suaugusiųjų mokymo skyriuje

   Nuo 2022 metų rugsėjo 1 dienos Šiaulių suaugusiųjų mokykla reorganizuojama ir prijungiama prie Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos.

   Gimnazijoje įsteigiamas Suaugusiųjų mokymo skyrius.

   Kviečiame suaugusiuosius kasdieniniu, nuotoliniu, neakivaizdiniu ar savarankišku mokymo proceso organizavimo būdu:

 • siekti įgyti aukštesnio lygmens išsilavinimą: pradinį, pagrindinį ar vidurinį (nebaigus pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos);
 • pakartotinai mokytis pagal vidurinio ugdymo programą ir geriau pasirengti studijoms.

   Daugiau informacijos >>>2022-06-10 Skelbiamas konkursas specialiojo pedagogo ir psichologo pareigybėms užimti.

Šiaulių „Saulėtekio" gimnazija
skelbia konkursą gimnazijos
SPECIALIOJO PEDAGOGO ir PSICHOLOGO pareigybėms užimti.

Detalesnę informaciją galite rasti ČIA >>>2022-06-10 STEAM veiklos „Saulėtekio” gimnazijoje

   Birželio 9 dieną „Saulėtekio“ gimnazijoje fizikos laboratorijoje apsilankė Šiaulių „Rasos" progimnazijos 7a klasės mokiniai su auklėtoja Danute Sakalauskiene. Gimnazijos fizikos mokytojos Ona Girjotienė ir Vilma Endrikienė supažindino mokinius su mūsų aplinkoje vykstančiais fizikiniais reiškiniais. Septintokai stebėjo šviesos spektro susidarymą, mokėsi apie daiktų spalvų prigimtį, susipažino su pagrindinėmis šviesos spalvomis bei kaip gauti papildomas spalvas, jungė elektros grandines, aiškinosi elektrinio skambučio ir elektromagneto veikimą. STEAM veikloje dalyvavo ir III gimnazijos klasių mokiniai, kurie padėjo „Rasos“ progimnazijos mokiniams fizikos žinias pritaikyti praktikoje.  NUOTRAUKOS>>>

Fizikos mokytoja Vilma Endrikienė2022-06-09 Gimnazistų kūrybinė veikla 2022 metais

   Šie metai buvo turtingi mokinių, garsinusių gimnazijos vardą meninėje srityje: dailės parodose, konkursuose, olimpiadose, pleneruose; sukurti originalūs dailės brandos egzamino darbai.

   Kūrybingumas, išradingumas, kantrybė, pasitikėjimas savimi tegu leidžia mokiniams vis drąsiau įgyvendinti meninius sumanymus ne tik mokslo metu, bet ir gyvenime. Tad jau šiandien atskleiskite savo gebėjimus, dalyvaukite veiklose ir laimėkite pripažinimą! Tegu bendraamžių laimėjimai Jums tampa vedliu kūrybos link.

   Šiaulių regiono mokinių piešinių konkurso „Regiu muziką“ darbų vertinimo komisijos sprendimu, Marko Aurelijaus Miceikos piešinys „Džiazas“ pelnė II vietą. Konkursui darbus pateikė Adrija Stupuraitė (IIIa kl.), Dovydas Lečkauskas (IIIa kl.), Ugnė Gočelkytė (Ib kl.), Kamilė Sausdravaitė (Ib kl.).

   Tarptautinėje mokinių projektų olimpiadoje Vilnius International Project Olympiad – VILIPO darbą pateikė Dovydas Bogužas (IIIb kl.). Meno srities kategorijoje Dovydo nuotrauka laimėjo Nacionaliniame etape ir pelnė Aukso medalį. https://youtu.be/u7lnfCk-5Is 

   Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos organizuotoje nacionalinėje mokslinėje – metodinėje konferencijoje „Gyvenimo ir ugdymo idėjų dermė“, skirtoje filosofui, pedagogui prof. Stasiui Šalkauskiui atminti, popieriaus plastikos darbų parodoje-konkurse „Išmintis. Kas tai?“ dalyvavo Eimantė Rakauskaitė ir Stela Juotkaitė iš Ic kl. Jos sukūrė popieriaus plastikos darbą „Laikamiestis“, Ia kl. Mokinių Deivinos Stankauskaitės ir Monikos Surantaitės darbas „Asteroidas“ laimėjo originaliausio kūrinio nominaciją, Eglės Liseckaitės (Ib kl.) „Išminties gėlė“ laimėjo įsimintiniausio kūrinio nominaciją...

plačiau >>>

2022-06-09 ERKĖS IR JŲ PLATINAMOS LIGOS

ERKĖS IR JŲ PLATINAMOS LIGOS

   Su atgimstančia ir sužaliuojančia gamta, pabunda ir Lietuvoje paplitę kraujasiurbiai–    erkės. Ne kiekviena platina ligas, tačiau Lietuvoje vis dar stebimas didelis sergamumas Laimo liga ir Erkiniu Encefalitu (toliau EE), todėl nederėtų nuvertinti šių voragyvių ir svarbu būti budriems. Erkės ieško grobio nuo pavasario iki rudens, kol vidutinė žemės temperatūra nukrinta iki 5 laipsnių šilumos. Jos ypač aktyvios vasarą, po lietingos dienos ir  paprastai tyko aukos nuo 10-20 cm. aukščio žolės stiebelio. Erkės mėgsta šilumą, drėgmę ir prieblandą, todėl dažniausiai aptinkamos tankiuose lapuočių miško jaunuolynuose, miško proskynose, kirtimuose ir brūzgynuose. Tačiau  jų gali būti visur, tad svarbu pasirūpinti saugia aplinka.

   Erkės yra ypač pavojingos, nes gali sukelti sunkias ligas (žr. 1pav.). Pati pavojingiausia liga, kurią gali perduoti į jūsų kūną įsisiurbusi erkė yra EE. Ši liga gali sukelti ne tik pavienius simptomus, tačiau ir paralyžių ar kitą smegenų funkcijų sutrikimą. Lietuvoje kasmet registruojama net keli šimtai atvejų, todėl būtina žinoti, kokių atsargumo priemonių turime imtis.

Rekomendacijos:

 1. Vaikščioti nuvalytais takeliais, stengiantis kuo mažiau liestis su krūmų lapais ar aukšta žole.
 2. Miške užsivilkti rūbus, nepaliekant atviros odos. Dėvėti kojines, ilgas kelnes, marškinius ilgomis rankovėmis. Kelnių klešnes susikišti į kojines, kad erkės negalėtų nuropoti po kelnėmis. Dėvėti šviesių spalvų drabužius, kad būtų galima lengvai pamatyti ir pašalinti erkę.
 3. Apipurkšti odą ir drabužius repelentais, skirtais atbaidyti erkes, kurių sudėtyje yra DEET medžiagos. Laikytis repelentų naudojimo rekomendacijų ir jų neperdozuoti, ypač mažiems vaikams. Atkreipti dėmesį į gamintojo pastabas dėl poveikio trukmės. Repelentus naudoti tik lauke. Grįžus į patalpą– odą nusiplauti su muilu ir vandeniu. Stengtis neįkvėpti, nepraryti ir saugotis, kad nepatektų į akis ar ant sužeistos odos.
 4. Po veiklos lauke naudojantis veidrodžiu apžiūrėti ar nėra erkių, kurios paprastai būna įsisiurbusios į pakinklius, kirkšnis, šlaunis, tarpupirščius, pažastis, juosmens srityje, aplink bambą, sprandą, už ausų, galvos odoje.
 5. Rastas erkes kuo greičiau pašalinti, naudojant pincetą (galima ir pirštais). Erkę reikia suimti kuo arčiau odos ir lėtu judesiu traukti tiesiai kol ji atsiskirs nuo odos (žr. 2pav.). Parazitas perduodamas per 36-48 val., todėl laiku pašalinus erkę, užsikrėtimo galima išvengti...
plačiau >>>

2022-06-07 Dėl mokinių darbo vasaros laikotarpiu

Mieli mokytojai, tėveliai, mokiniai,

   Artėjant vasaros atostogoms ir minint Pasaulinę kovos prieš dirbančius vaikus dieną, birželio 12-ąją, norime priminti pagrindines atsakomybes ir atsakyti į svarbiausius klausimus dėl vaikų ir paauglių darbo.

Ką turiu žinoti, norėdamas įsidarbinti?

 • Įsidarbinti galima nuo 14 metų mažiaus, tačiau iki 16 metų būtinas raštiškas vieno iš tėvų (globėjų) sutikimas. Be viso to, reikia pateikti ir med. pažymą, kad vaikas gali dirbti konkretų darbą, o mokslo metų laikotarpiu – mokyklos raštiško sutikimo. Visais atvejais būtina darbo sutartis.
 • Nuo 14 iki 16 metų galima dirbti tik lengvus darbus, kurie nekenkia vaiko sveikatai, saugai, ir netrukdo lankyti mokyklos.
 • Vaikas ir paauglys iki 18 metų gali dirbti: vaikai ne per mokslo metus – iki 30 val. per savaitę ir iki 6 val. per dieną; per mokslo metus – iki 12 val. per savaitę, t. y. iki 2 val. mokyklos lankymo dienomis ir iki 6 val. – nelankymo dienomis (trimestro arba semestro metu), tačiau ne per pamokas. Paaugliai – ne daugiau kaip 8 val. per dieną ir ne daugiau kaip 40 val. per savaitę kartu su pamokų trukme.
 • Vaikas ir paauglys iki 18 metų negali dirbti: vaikas, dirbantis lengvus darbus, prieš pamokas, t. y. nuo 6 iki 7 val., ir naktį, t. y. nuo 20 iki 6 val.; paauglys iki 18 m. – naktį, t. y. nuo 22 iki 6 val.
 • Jauniems, iki 18 metų asmenims nustatytas poilsio laikas: ne mažiau kaip 2 poilsio dienos per savaitę. Vaikų poilsis – nepertraukiamas, ne trumpesnis kaip 14 val. per parą. Paauglių – nepertraukiamas, ne trumpesnis kaip 12 val.
 • Papildomos lengvatos vaikams ir paaugliams – 25 darbo dienų kasmetinės atostogos, jeigu dirbama 5 dienas per savaitę, arba 30 dienų, kai dirbama 6 dienas per savaitę. Užtikrinamas 14 kalendorinių dienų iš eilės kasmetinių atostogų poilsis arba tiek pat dienų nemokamų atostogų poilsis per vasaros atostogas.

   Visą aprašą, naudingų patarimų tėvams, vaikams, darbdaviams ir naujoko darbe atmintinę rasite Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) parengtoje santraukoje Jei įsidarbinti nori asmuo iki 18 metų.

:: Įdarbinant nepilnamečius – papildomi reikalavimai ::

Erlanda Polekaitė
Administravimo skyriaus Komunikacijos specialistė2022-06-06 STEAM veikloje dalyvavusių svečių šeštokų fizikos labirintai nepaklaidino

   „Saulėtekio“ gimnazijoje ypatingas dėmesys skiriamas gimnazistų STEAM kompetencijoms ugdyti. Taip siekiama paruošti jaunąją kartą XXI iššūkiams, ugdyti problemų sprendimo, kritinio mąstymo gebėjimus ir kt. Mokykla savo patirtimi STEAM srityje noriai dalijasi su bendradarbiaujančiomis gimnazijomis.  Tad birželio 2 dieną jos „Saulėtekio“ gimnazijoje sėmėsi Šiaulių "Rasos" progimnazijos 6b klasės mokiniai su auklėtoja Diana Šidlauske. Šeštokai dalyvavo STEAM veikloje, kurią organizavo fizikos mokytojos Ona Girjotienė ir Vilma Endrikienė. Mokiniai susipažino su šviesos ir elektriniais reiškiniais: aiškinosi šviesos spektro sudėtį, elektros grandinių veikimo principus, stebėjo šviesos spektro susidarymą stiklinėje prizmėje, praktiškai susipažino su elektros skambučio bei elektromagneto veikimu. Džiugu, kad veikloje sudėtinga fizika, susieta su gyvenimo praktika, tapo paprastesnė ir aiškesnė.  NUOTRAUKOS>>>2022-05-31 Jau nuskambėjo Paskutinis skambutis...

   2022 m. gegužės 26 d. XIII laidos gimnazijos abiturientams nuskambėjo Paskutinis skambutis. Atvykusią džiaugsmingą IV klasės gimnazistų ir jų auklėtojų  mašinų koloną plojimais, spalvotais burbulais ir puikia nuotaika pasitiko gimnazijos bendruomenė, Gegužių progimnazijos šokėjos.  Po to mūsų ketvirtokams vyko paskutinė pamoka „Saulėtekio“ gimnazijoje... Prisiminimus, ateities svajones nutraukė skambutis, pakvietęs į aktų salę. Trečiųjų klasių gimnazistai visiems šventės dalyviams dovanojo inscenizaciją pagal Juozą Erlicką "Aš moku augti", nuotaikingai pasveikino l/d „Varpelis“ priešmokyklinukai kartu su meninės raiškos mokytoja Agne Michalenkovaite, Gegužių progimnazijos šokių kolektyvas „Iliuzija“ ir jų mokytoja Daiva Virakienė. Abiturientai perskaitė testamentą, padėkojo mokytojams, skambėjo prasmingi  direktorės Jūratės Rimkuvienės linkėjimai. Prie gimnazijos nuo šiol žaliuos XIII laidos abiturientų pušaitė, o gausybė nuotraukų primins puikią šventę ir 2022 metų abiturientų laidą.  NUOTRAUKOS>>>

IIIa klasės auklėtoja Jurgita Kerežienė2022-05-18 Artėja sporto šventė
    Birželio mėnesį gimnazija planuoja renginį-sporto šventę į kurią pakvies savo partnerius ir bendruomenės narius. Paskutinį kartą savo sename stadione kartu su regbio klubu Baltrex bus galima susipažinti su gimnazijoje siūlomais neformaliojo ugdymo būreliais, susipažinti su regbiu ir linksmai praleisti laiką. Įvairios rungtys, naujos pažintys, prizai ir gera nuotaika garantuota.
   Tai bus simboliškas atsisveikinimas su jau savo paskirtį praradusiu ir savo laiką atgyvenusiu stadionu. Jau šiemet planuojamas Sporto rėmimo fondo projekto „Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos sporto aikštyno atnaujinimas“, Nr. SP2021-1-094 svarbiausias etapas - darbų rangos pirkimas. Po nelengvo etapo kai buvo ruošiamas techninis projektas ir derinami įvairūs sprendiniai, projekto vykdymo komanda planuoja jau šiemet pradėti stadiono atnaujinimo darbus ir kitąmet lauko sporto sezoną pasitikti su nauju stadionu, atnaujinta sporto baze aplink. Šio momento laukia ir mūsų mokiniai ir mūsų partneriai bei vietos bendruomenė, nes stadionas bus atviras kiekvienam sportuojančiam, o kur dar renginiai, kuriuos ir toliau įgyvendins mokykla.
   Projektas finansuojamas pagal SRF 2021 m. kvietimo finansuoti esamų sporto paskirties pastatų arba sporto paskirties inžinerinių statinių plėtrai, priežiūrai ir remontui.
   Projekto įgyvendinimo laikotarpis2021 m. rugpjūčio 12 d. – 2023 m. rugpjūčio 11 d., techninio projekto rengėjai UAB „TS projects“.


2022-04-08 Šiaulių suaugusiųjų mokyklos reorganizavimas ir prijungimas prie Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos

   2022 metų vasario 3 dienos Šiaulių miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-21 nutarta,  kad nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. Šiaulių suaugusiųjų mokykla būtų reorganizuota ir prijungta prie Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos įsteigiant Suaugusiųjų mokymo ir Tardymo izoliatoriaus skyrius.2022-04-06 Nuo kovo 1-osios dienos prasidėjo priėmimas į 2022-2023 m. m. formuojamas I-ąsias (9-ąsias) gimnazijos klases

Priėmimas į I-ąsias (9-ąsias) gimnazijos klases 2022-2023 m. m.
prasidėjo 2022 m. kovo 1 d.

Prašymai mokytis 2022-2023 m. m. naujai formuojamose I-osiose (9-ose) gimnazijos klasėse ir į laisvas II-IV gimnazijos klasių vietas teikiami per elektroninę prašymų registravimo sistemą >>>

Detali prašymo pateikimo instrukcija Vartotojo vadove (tėvams)“.

Daugiau informacijos apie priėmimo tvarką į Šiaulių miesto
bendrojo ugdymo mokyklas skaitykite ČIA.

Apie priėmimą į Saulėtekio gimnaziją plačiau skaitykite ir mūsų svetainėje.2022-03-10 Projektas "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis"

 

   Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija dalyvavo projekte "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis" Nr. 09.1.3.-CPVA-V-704-02-0001. Gimnazija projekto metu gavo 9 nešiojamus komopiuterius su Microsoft Windows programine įranga.

  Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.
   Projekto uždavinys
 – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.
   Projekto partneriai:
 visos šalies savivaldybės, valstybinės bendrojo ugdymo mokyklos, švietimo pagalbos įstaigos, kolegijos ir universitetai.

   Projekto įgyvendinimo metu yra vykdomos šios veiklos:

 • Gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių ir įrangos įsigijimas;
 • Gamtos mokslų  ir technologijų dalykams mokyti įsigytų mokymo priemonių ir įrangos panaudojimo ugdymo procese metodikų parengimas;
 • STEAM atviros prieigos centrų kūrimas.

   Projektui įgyvendinti skirtos Europos regioninės plėtros fondo  ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos24 065 118,47 eurų. Projekto trukmė – 56 mėn. (2017 m. kovo 22 d. – 2021 m. gruodžio  31 d.).   PLAČIAU APIE PROJEKTĄ>>>2022-02-04 Svarbi informacija tėvams (globėjams, rūpintojams)

NACIONALINIO VISUOMENĖS SVEIKATOS CENTRO
PRIE SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS

ŠIAULIŲ DEPARTAMENTO INFORMACIJA

:: Ką daryti gavus teigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą ::
:: Kur kreiptis dėl nedarbingumo pažymėjimo dėl COVID-19 ligos ::
:: Informacija tėvams apie COVID-19 ::


Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Gediminas
Norgailė
Vladislovas
Vladas
Ema

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius