Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt
Viktorina „Mylėkime savo Žemę“

Data: 2006-03-21

 Kovo 21 dieną mokykloje vyko viktorina „Mylėkime savo Žemę“. Dalyvavo po penkis mokinius iš kiekvienos 6 klasės. Jiems buvo duoti 36 viktorinos klausimai ir kryžiažodis apie gyvūnus. Mokiniai viktorinos metu buvo labai susikaupę, kai kurie net jaudinosi.
     I vietą viktorinoje užėmė 6a klasės mokinė Indrė Radavičiūtė. Ji teisingai atsakė į 34 klausimus.
     II vietą  užėmė 6a klasės mokinė Vaida Liubauskaitė ir 6c klasės mokinė Justė Jurgitavičiūtė. Jos teisingai atsakė į 24 klausimus.
     III vietą užėmė 6a klasės mokinė Viktorija Vainiutė. Ji teisingai atsakė į 23 klausimus.
     Geriausiai kryžiažodį išsprendė 6a klasės mokinės Indrė Radavičiūtė  ir Vaida Liubauskaitė. Jos surinko po 20 taškų. II-oji vieta atiteko 6a klasės mokinei Aistei Petrylaitei. Ji surinko 19 balų. III-oji vieta atiteko 6c klasės mokinei Justei Jurgutavičiūtei. Ji surinko 17 balų.
     Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad I-ąją vietą užėmė Indrė Radavičiūtė iš 6aklasės. Ji surinko iš viso 54 balus. II-ąją vietą užėmė Vaida Liubauskaitė iš 6a. Ji surinko iš viso 44 balus. III-ioji vieta atiteko Justei Jurgutavičiūtei iš 6c. Ji iš viso surinko 41 balą. 
     Tarp klasių I-oji vieta skirta 6a. Ji surinko 200 balų, II-oji vieta – 6c (158 balai), III-oji vieta – 6b (141 balas).
     Viktorinai medžiagą parinko ir ją vedė mokytoja Ona Vėževičienė. Nuotraukos>>>

Kita informacijaKita informacija

2023-03-22 Kviečiame nuo 2023 metų rugsėjo 1 dienos tapti mūsų bendruomenės dalimi!

:: Plačiau apie ugdymą gimnazijoje - VIDEO ::

Prašymai į naujai komplektuojamas I ir III (9 ir 11) gimnazijos klases
priimami elektroniniu būdu per
elektroninę prašymų registravimo sistemą.

:: Prašymo pateikimo instrukcija ::

Į laisvas vietas II ir IV gimnazijos klasėse (10 ir 12 kl.) prašymai pateikiami gimnazijoje.
Darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. (penktadieniais iki 15.45 val.) 102 kab., Lieporių g. 2, Šiauliai.

Prašymus taip pat galite atsiųsti elektroniniu paštu sauletekis@sauletekis.lt.

Išsamesnė informacija apie komplektavimą: https://sauletekis.lt/puslapis/index.php?cid=1&pid=3&part=story

Dėl prašymų pildymo bei jų pateikimo ar kitos informacijos taip pat galite kreiptis
tel.
(8 41) 55 27 48, elektroniniu paštu sauletekis@sauletekis.lt.2023-03-20 Tiriamoji veikla šiaulių municipalinėje aplinkos tyrimų laboratorijoje

   Tiriamąjį darbą pasirinkę IIc klasės jaunieji tyrėjai  Ema, Eimantė, Arnela nusprendė ištirti šulinio vandenį.

   Didžiausią pavojų kelia trys vandens kokybę lemiantys komponentai, kurių kiekis dažnai viršija didžiausią leistiną koncentraciją. Tai yra nitratai, nitritai  ir organinės medžiagos, galinčios tapti vėžinių susirgimų priežastimi.

   Tyrėme elektrinį laidumą, pH ir nitratus, nitritus, kurie dažniausiai būdingi šulinio vandeniui. Tyrimo rezultatus palyginome su gimnazijoje tyrimo rezultatais.

   Gimnazijoje įgytos žinios ir įgūdžiai, patyriminis mokymasis ne tik praturtina ugdymo procesą, bet ir padeda nuosekliai planuoti karjerą.  NUOTRAUKOS>>>

Chemijos mokytoja Danguolė Norkuvienė2023-03-20 Edukacinis užsiėmimas „Aliejai ir lūpų balzamo dirbtuvės“

   Kovo  15 d. I-II klasių mokiniai skubėjo į vieną iš seniausių vaistinių Šiaurės Lietuvoje – „Valerijono“  vaistinę, kurioje susipažino su ekologiškais aliejais ir lūpų balzamo  gaminimu. Joje pasitiko vaistinės vedėja Almyra Girdenienė. Iš pradžių vedėja papasakojo, kad vaistinė gyvuoja nuo 1870 metų. Vaistinės savininku buvo provizorius Freimanas, joje nuo 2013 metų gaminama ekologiška kosmetika.

   Vaistinėje veikia profesionalių gydytojų klinika, ekologiškų produktų krautuvėlė, sveiko maisto arbatinė, kurioje galima išmėginti tradicinės ir netradicinės vegetarinės mitybos virtuvės skonį. Kosmetikos skyriuje galima įsigyti pripažintos visame pasaulyje specializuotos ir gydomosios, vaistinėje gaminamos kosmetikos.

   Pirmoje edukacinės programos dalyje susipažinome su ingredientais, kurie reikalingi lūpų balzamui gaminti.  Tai  kakavos sviestas, bičių vaškas ir aliejai. Naudojome alyvuogių, moliūgų, nakvišų aliejus .

   Kakavos sviestas – augalinės kilmės riebalai, išgaunami iš kakavos pupelių ir skleidžiantys nepaprastai švelnų šokolado aromatą.

   Bičių vaške yra daug karotinoidų (provitamino A) ir kitų dažomųjų, aromatinių medžiagų. Jame randama šiek tiek mineralinių medžiagų, taip pat žiedadulkių, pikio priemaišų. Taip susidaro apsauginė plėvelė, neleidžianti odai išgarinti drėgmės, ją maitinanti ir minkštinanti.

plačiau >>>

2023-03-20 Matematikos savaitės renginiai gimnazijoje

   Kovo 13 – 17 dienomis gimnazijoje vyko matematikos dienos. Mokiniai domėjosi vykusia paroda „Pasaulio matematikai“. Pertraukų metu galėjo paskaityti linksmų anekdotų apie matematiką. Kovo 14-ąją minima skaičiaus ,,pi“ diena. Dažnas iš mūsų pirmą kartą su „pi“ susidūrėme ir išgirdome per matematikos pamokas. Taigi, mokiniai sužinojo  kas yra „pi“ ir kokia šio skaičiaus kilmės istorija. Kovo 16 dieną gimnazijoje vyko tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2023”. Konkurse dalyvavo 1–4 klasių gimnazistai. Pagrindinis mokinių dalyvavimo motyvas – noras pasitikrinti matematines žinias bei gebėjimus, išsiaiškinti, ar patinka matematika. Šiame konkurse mokinių atliktų užduočių vertinimai pakankamai skirtingi: vieniems jos pasirodė ganėtinai sunkios, kitiems – ne, dar kiti akcentavo, kad jų sprendimas – tikras malonumas. Rezultatus gimnazistai sužinos po mėnesio. 3 ir 4 klasių mokiniams pamokas vedė atvykę svečiai iš Vilniaus universiteto. VU Matematikos ir informatikos fakulteto dėstytojas Andrius Grigutis pamokos metu supažindino mokinius, kaip galima sužinoti apie aritmetinių ir geometrinių progresijų sumavimo formulių prigimtį bei išvysti įdomių progresijų ryšių su plotų ir tūrių skaičiavimais. VU Matematikos ir informatikos fakulteto docentė Jurgita Markevičiūtė pamokoje gimnazistus   supažindino, kaip duomenų mokslas ir šiuolaikinė statistika padeda mums diagnozuoti ligas, kontroliuoti jų gydymą, nuspėti ateities ekonominį vystymąsi, priimti verslo sprendimus.

   Matematikos dienos renginiai paliko daug gražių įspūdžių. Tikimės, kad jie skatins mokinius domėtis įdomiu matematikos mokslu.  NUOTRAUKOS>>>

Matematikos mokytojos2023-03-17 Gimnazijoje paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

   Kovo 10 d. gimnazijoje vyko I-II klasių „Protmūšis“, skirtas paminėti 33 Nepriklausomybės metinėms. Dalyviai varžėsi tarpusavyje, stengdamiesi teisingai atsakyti į klausimus, susijusius su Lietuvos, Šiaulių miesto bei gimnazijos istorija, rungėsi muzikiniame ture. Nugalėtojais tapo Ib klasės atstovai. II vietą užėmė Ic klasės komanda, III vietoje liko Ia klasė. Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius.  NUOTRAUKOS>>>

Neformaliojo ugdymo organizatorė L. Jokubauskienė, istorijos mokytojai M. Agamalijev ir T. Žilius2023-03-17 Šimtadienio šventę prisimenant...

   Kovo 8 dieną Šiaulių miesto kultūros centre vyko mūsų gimnazijos IV abiturientų laidos Šimtadienio šventė. Ketvirtokų parodytas spektaklis pagal knygą Andri Snaer Magnason „Mėlynosios planetos istorija“ visus sužavėjo ir nuostabia vaidyba (režisierė L. Jokubauskienė), ir įspūdingomis dekoracijomis bei kostiumais (scenografė R. Prišmontienė). Žiūrovai neliko abejingi klausydamiesi abiturientų dainų (jas pasiruošti padėjo I. Kelertienė). O kas gali būti gražiau už mokyklinį valsą (šokių mokytoja L. Makarienė)... Trečiokai savo išradingumu ir šmaikštumu taip pat sukėlė daug teigiamų emocijų – ačiū jiems už  sveikinimus.

   Ši tradicinė šventė sušildė visų širdis. Po renginio nenorėjo skirstytis nei patys ketvirtokai, nei jų tėvai, draugai, mokytojai. Tačiau viskas turi ne tik pradžią, bet ir pabaigą... Liko tik (o gal net?) šimtas dienų iki egzaminų. Tad prie darbo, mielieji!!!   NUOTRAUKOS>>>

Neformaliojo ugdymo organizatorė Lina Jokubauskienė2023-03-16 Mokiniai susipažino su statybininko profesija

 

   Kovo 1 d. specialioji pedagogė Daiva Miltenienė su I ir  II klasės mokiniais Edvardu ir Arnu  dalyvavo Šiaulių Technologijų mokymo centre, Statybos skyriaus praktiniuose-patyriminiuose užsiėmimuose Pasimatuok dažytojo- tinkuotojo padėjėjo profesijąNUOTRAUKOS>>>

Daiva Miltenienė2023-03-16 Literatūrinė popietė

Nuotrauka Vlado Braziūno. Žalieji pergamentai. Sigitas Geda. Dailininkė Deimantė Rybakovienė. Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla.2023-03-16 Bendruomenės pareigūnų paskaita apie viešos tvarkos pažeidimus
 
 
   2023 m. kovo 16 d. vyko Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnų paskaita Ib klasės mokiniams. Gimnazistai gavo naudingos informacijos apie viešosios tvarkos pažeidimus bei tinkamą elgesį, psichotropinių medžiagų vartojimą bei elektronines patyčias. Policijos pareigūnas kalbėjo apie administracinę ir baudžiamąją atsakomybę, dalinosi asmenine darbo patirtimi. Mokiniai aktyviai dalyvavo, diskutavo. Dėkojame mokiniams už dalyvavimą, o pareigūnams už bendradarbiavimą. 

Socialinė pedagogė Viktorija Babrauskė2023-03-14 Bendruomenės pareigūnų paskaita apie viešą tvarką ir atsakomybę

2023 m. kovo 9 d. vyko Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnų paskaita IIc klasės mokiniams. Gimnazistai gavo naudingos informacijos apie viešosios tvarkos pažeidimus bei tinkamą elgesį. Policijos pareigūnai kalbėjo apie administracinę ir baudžiamąją atsakomybę, dalinosi asmenine darbo patirtimi. Dėkojame mokiniams už dalyvavimą, o pareigūnams už bendradarbiavimą.

Socialinė pedagogė Viktorija Babrauskė2023-03-13 KVIEČIAME PRISIDĖTI PRIE PARAMOS UKRAINOS KARIAMS IR VAIKAMS

TIK ŠIĄ SAVAITĘ – SKUBIAI!  PALIKTI PAS MOKYKLOS SARGUS

Vaikų namams (tik šią savaitę nuo 03-13 iki 03-19, sąrašas prioriteto tvarka):

1-2. Laisvalaikio užimtumo priemonės: 
   - dviračiai
   - paspirtukai
   - riedučiai, riedlentės
   - rogutės
   - sporto įranga (kamuoliai, etc)
   1-2. Sauskelnės, kūdikių maistas
   3. Vitaminai
   4. Rūbai, žaislai (tik tvarkingi arba nauji), gerai supakuokite!
   5. Saldumynai

NUOLAT RENKAMA PARAMA – PALIKTI PAS MOKYKLOS SARGUS

Šiuo metu kariams renkame:

Apkasų įrengimui:
Montavimo putos (Makroflex), Agroplėvelė.

Kiti daiktai:
Prožektoriai ant galvos su raudonu filtru, termo rūbai, kojinės, apatiniai rūbai (nauji), turistiniai maisto įrankių komplektai, vienkartiniai indai, turistiniai kilimėliai sėdėjimui (sporto, jogos kilimėliai, etc), nešiojamos dujinės viryklės (mažos) ir dujų balionėliai, taktinės pirštinės, taktiniai akiniai, taktinės kuprinės (18-25 l), powerbank'ai, geliniai akumuliatoriai.2023-03-09 Miesto progimnazijų krepšinio 3x3 varžybos

   Kovo 9 dieną “Saulėtekio” gimnazijoje įvyko Šiaulių miesto progimnazijų krepšinio 3x3 varžybos. Po atkaklių kovų pogrupiuose į pusfinalius pateko Juventos 1–oji, Juventos 2–oji, Gegužių 1–oji ir Gegužių 2–oji komandos.

   Pirmajame pusfinalyje rezultatu 15:8 nugalėjo Juventos 1–oji, antrame rezultatu 13:10 nugalėjo Gegužių 2–oji komandos. Mažajame finale susitiko Juventos 2–oji ir Gegužių 1–oji komandos. Nugalėjusi savo varžovus III vietą užėmė Gegužių 1–oji komanda: Edgaras Pocius, Gvidas Savickas, Armandas Palčinauskas ir Ignas Mackevičius (vadovas Arūnas Kačerauskas).

   Didžiąjame finale 12:6 nugalėję savo priešininkus čempionais tapo Juventos 1–oji komanda: Faustas Ramutis, Armandas Meškauskas ir Liutauras Butkus (vadovė Ilona Razumienė). Antrąją vietą užėmė Gegužių 2–oji komanda: Aretas Utakis, Ugnius Danusevičius, Taurijus Tomkus ir Raigardas Stonkus (vadovas Kęstutis Ignotas).

   Nugalėtojai buvo apdovanoti taure, prizininkai atitinkamo laipsnio medaliais. Turnyras aukšto lygio, žaidėjų puikiai pasiruošę, lankantys sporto mokyklą. Ačiū visiems dalyvavusiems mokiniams ir vadovams. Tikiuosi, kad šis krepšinio 3x3 progimnazijų turnyras taps tradicinis. Iki susitikimų kitais mokslo metais!  NUOTRAUKOS>>>

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Malik Agamalijev2023-03-06 Geografijos olimpiada gimnazijoje

   Kovo 1 dieną gimnazijoje vyko geografijos olimpiados atrankos turas į XXXV Lietuvos mokinių olimpiadą Šiaulių mieste. Tikslas buvo išrinkti geriausius. Šių metų olimpiados tema „Darnusis vystymasis”.

   I vieta Dovydas Meinorius (Ia kl.), II vieta Dovydas Lečkauskas (IVa kl.), III vieta Mantė Simonaitytė (Ia kl.). Eglei Kelpšaitei (Ia kl.) padėka už dalyvavimą. Mokiniams įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės.    NUOTRAUKOS>>>

Ačiū už dalyvavimą!

Geografijos mokytoja Asta Titenienė2023-03-06 Prancūzų kalbos savaitė Šiauliuose: išradingai, linksmai, PRANCŪZIŠKAI!

   Kovo 20-ąją minima tarptautinė Frankofonijos diena, tad neatsitiktinai kovo mėnuo visoje Lietuvoje turtingas įvairių renginių: konkursų, parodų, paskaitų apie Prancūziją, jos kalbą, kultūrą. Prancūzų kalbos savaitė Šiauliuose taip pat džiugino renginiais. Vasario 28 d. Juliaus Janonio gimnazijoje vyko Šiaulių miesto mokyklų I-IV kl. mokinių prancūzų k. vertimo konkursas. Jame antrąją vietą užėmė IIa klasės mokinė Monika Surantaitė. Kovo 1 d. dalyvavome Juliaus Janonio gimnazijoje organizuotame orientaciniame žaidime „Prancūziškieji Šiauliai“. Prancūziško kino gerbėjai Šiaulių dailės galerijoje galėjo mėgautis Prancūzų instituto dovana – filmu „Gardumynas“ („Délicieux“). Kovo 2 d. Šiaulių miesto saldainių fabrike „Rūta“ vyko edukacinis užsiėmimas „Šokolado kelionė prancūziškai“ („Le voyage du chocolat en français“). Didždvario gimnazijos mokinės Gabija ir Kotryna moksleivius prancūziškai supažindino su šokolado atsiradimo istorija, gamybos ypatumais, „Rūtos“ fabriko istorija. Kovo 3 d. savanoriavimo Prancūzijoje įspūdžiais ir patarimais pasidalino Didždvario gimnazijos alumnas, dabar jau studentas, Vilius Aksomaitis. Na, o prancūzišką savaitę vainikavo degustacinė vakarienė restorane „Trys“.

  Prancūzų kalbos savaitė pasibaigė, tačiau renginiai, konkursai ir malonios akimirkos – tikrai ne. Visą kovo mėnesį prancūzų kalbą besimokantys mokiniai kurs komiksus, mokysis dainų ir eilėraščių, spręs galvosūkius, žinoma, prancūziškai!  NUOTRAUKOS>>>

Prancūzų kalbos mokytoja Vilma Vaitekutienė2023-02-28 Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ

 

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija tęsia emocinės paramos tarnybos „Vaikų linija“ tradiciją ir visą
kovo mėnesį skelbia „Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ“.

Kviečiame dalyvauti organizuojamuose renginiuose bei veiklose! Skleiskime gerumą kartu. :)
Renginių programos data gali keistis, tad sekite informaciją.

:: 2023 m. kovo mėn. programa ::2023-02-13 FIZINIO AKTYVUMO SVARBA IR NAUDA

Atlikus „Saulėtekio“ gimnazijos mokinių sveikatos rodiklių apžvalgą, nustatyta, kad apie 28 proc. visų mokinių turi per didelį kūno masės indeksą. Iš jų 14,8 proc. mokinių turi antsvorio, o 13,4 proc. paauglių yra nutukę. 11,3 proc. gimnazistų turi per mažą kūno masės indeksą. Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, ragina atkreipti dėmesį į šią situaciją ir primena, kad fizinis aktyvumas yra svarbus dėl daugelio priežasčių, įskaitant ligos rizikos mažinimą, ilgaamžiškumo ilginimą ir optimalios psichinės bei fizinės savijautos skatinimą. Pagarba ir meilė savo kūnui yra labai svarbi.

Daugelis ne tik yra girdėję posakį „Sveikata – brangiausias turtas!“, bet ir įsitikinę jo teisingumu. Kai prispaudus ligai ar tiesiog užklupus kokiam nelemtam negalavimui atsiduriama poliklinikoje ar ligoninės palatoje, prisimenama ši senolių išmintis ir dar kartą įsitikinama, kad sveikata iš tiesų yra brangesnė už bet kokius turtus. Dažnas savo sveikatai skiria nemažai dėmesio, tačiau profilaktiniai sveikatos stiprinimo metodai yra labai svarbus dalykas ir dažnai užbėga už akių įvairioms ligoms ar negalavimams.

Vienas iš pagrindinių sveikatos stiprinimo metodų – fizinis aktyvumas. Reikia suprasti, kad visi be išimties esame priversti judėti! ...

plačiau >>>

2023-02-01 Skaitymo maratonas2023-01-23 PIRMOSIOS PAGALBOS MOKYMAI „SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJOJE

   Pirmoji pagalba gali tapti lemtingu žingsniu siekiant išgelbėti nukentėjusio žmogaus gyvybę, tačiau tikrai ne kiekvienas žino, kaip ją suteikti. Teorinių ir praktinių žinių įgijimo galimybę biologijos integruotose pamokose sausio mėnesį turėjo gimnazijos pirmokai. Visuomenės sveikatos specialistė mokiniams dėstė bendrąsias pirmosios pagalbos taisykles, mokė dirbtinio gaivinimo, Heimlicho manevro. Taip pat gimnazistai susipažino su defibriliatoriaus ir turniketo naudojimo metodais bei sužinojo, kaip padėti kraujuojančiam žmogui. Linkėjimas visai gimnazijos bendruomenei – kad niekada netektų teikti pirmosios pagalbos, tačiau jei prireiks, kad žinotumėte kaip tai daryti!

   Visuomenės sveikatos specialistė primena, kad pagrindinis pirmosios pagalbos teikimo tikslas – išsaugoti gyvybę! Ir tai gali padaryti kiekvienas iš mūsų.

Pirmosios pagalbos principai:

   ATPAŽINK PAVOJINGĄ BŪKLĘ: prieš prisiartindami prie nelaimės vietos, įvertinti aplinkos pavojų sau ir nukentėjusiajam. Ypač pavojingos sveikatos būklės, kai sutrinka sąmonė, kvėpavimo, kraujotakos, galvos smegenų veikla. Todėl labai svarbu atpažinti pavojingą būklę, įvertinti situaciją ir greitai priimti teisingus neatidėliotinus sprendimus, kurie gali išgelbėti gyvybę. Sugaištas laikas gali būti lemiamas nukentėjusio žmogaus gyvybei ar sveikatai.

   PATIKRINK: sąmonĘ (pakalbinti, pajudinti, ne ilgiau 5 sek.); kvėpavimĄ (vertinant kvėpavimą, savo skruostą priartinti prie nukentėjusiojo kvėpavimo takų, žiūrėti, klausyti ir jausti ne ilgiau 10 sek. Stebėti krūtinės judesius, klausyti kvėpavimo garsų, jausti oro srovę ant savo skruosto); širdies veiklĄ (pulsas lengviausiai užčiuopiamas tose vietose, kur arterija priartėja prie kūno paviršiaus: riešo srityje (stipininės arterijos), kaklo (miego arterijos)).

   PASKAMBINK: jei nukentėjusysis nesąmoningas - kviesti greitąją medicinos pagalbą!
   Paskambinus bendrosios pagalbos tel. nr. 112 (visoje Europoje)...
             KITOS FOTO>>>

plačiau >>>

2023-01-19 Džiugios naujienos apie projektą „Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos sporto aikštyno atnaujinimas“

   Šiandien gimnazija sulaukė labai džiugių ir gerų naujienų! Mūsų įgyvendinamas Nacionalinės sporto agentūros projektas „Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos sporto aikštyno atnaujinimas“, Nr. SP2021-1-094 žengia naują žingsnį! Po rangos darbų pirkimo patikros gavome leidimą pasirašyti rangos darbų sutartį ir pradėti taip ilgai lauktus stadiono ir sporto aikštynų atnaujinimo darbus.

   Šis stadionas bus atviras bendruomenėms, jame vietos ras ir didelis ir mažas.

Administracija2023-01-03 Informacija apie konkursą projektui „Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos sporto aikštyno atnaujinimas“

   Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija kartu su Šiaulių miesto savivaldybe, regbio klubu BALTREX - ŠIAULIAI ir kitais partneriais sėkmingai įgyvendina Sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą „Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos sporto aikštyno atnaujinimas“, Nr. SP2021-1-094.

   Praėjusių metų pabaigoje įvyko stadiono rangos darbų konkursas, kuriame dalyvavo 4 įmonės. Pagal ekonominio naudingumo įvertinimą buvo išrinktas konkurso nugalėtojas. Dabar pirkimą tikrina Nacionalinė sporto agentūra. Tikimės po patikrinimo sudaryti darbų rangos sutartį. Gimnazijos stadiono darbams numatyta trukmė - 7 mėnesiai.

   Šis stadionas bus atviras bendruomenėms, jame vietos ras ir didelis, ir mažas.

AdministracijaSocialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Alkmenas
Rūta
Aleksandras
Lidija

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius