Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt

Prasidėjo tarptautinis ERASMUS+ projektasPrasidėjo tarptautinis ERASMUS+ projektas

   Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija įgyvendina ERASMUS+ KA2 projektą "Heritage for tomorrow - from understanding to enjoyment” („Paveldas ateičiai - suprasti ir naudotis”). Projekto tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į ryšį tarp šiuolaikinio jaunimo, istorijos ir kultūros paveldo.

   Projekto partneriai: Lenkija (Wielun Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum SPSK), Slovakija (Košice Gymnázium, Poštová 9), Italija (Maddaloni Instituto Statale Istruzione Superiore Don Gnocchi), Ispanija (Camarena I.E.S. Blas De Prado) ir Portugalija (Penafiel Agrupamento de Escolas de Pinheiro).

   Šiuo projektu siekiama suprasti kultūros paveldo svarbą. Stiprinti santykius su istorija, padedančia suprasti mūsų kultūrą, savo tapatybę ir suprasti ankstesnes kartas. Kultūrinės įvairovės rodymas ir pagarbos kitoms kultūroms gerinimas. Siekiama susipažinti su Romos imperijos paveldu kaip vienu iš Europos kultūros kertinių akmenų, ieškant paralelių Romos ir Europos politiniame, kultūriniame ir socialiniame gyvenime. Stiprinti jaunimo santykius su nacionaliniu kultūros paveldu, susipažinti su pasaulio paveldu UNESCO sąraše, suprasti Europos kultūros paveldo metų misiją 2018 m.

    Projekto koordinatorius mūsų gimnazijoje formaliojo švietimo skyriaus vedėjas ir istorijos mokytojas Malik Agamalijev. Projekte dalyvauja I-IV klasių mokiniai.
Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Tautvilas
Eimantė
Kamilis
Ervinas

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius