Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 552748, 8 695 07264, el. p. sauletekis@sauletekis.lt
Projektas "Earth charter" (Olandija)

Data: 2018-11-16

   Savaitė Olandijoje, dalyvaujant Erasmus+ projekte „Earth Charter“,  buvo kupina įspūdžių, bendravimo, naujų idėjų ir veiklų. Į Eindhoven atvykome ankstų šeštadienio rytą. Oro uoste (mūsų nuostabai) laukė šeimos su visais jų nariais... Šeimos ne tik šiltai mus sutiko, pasirūpino, kad mūsų viešnagė būtų patogi ir jauki, bet ir suorganizavo nuostabų pramogų savaitgalį! Sekmadienio popietę praleidome kartu su visų šalių projekto dalyviais: ispanais, anglais bei olandais.

   Pirmadienis pasitiko 12 kilometrų kelione į mokyklą dviračiu… Gavome daug užduočių, kurias atlikome nuostabioje medžių apsuptyje prie ežero, o vėliau… dviračiais, padedami vietinių gyventojų, sėkmingai įveikėme užduotis bei susipažinome su puikiuoju Oisterwijk miesteliu, kurio grožiu , tvarka ir švara  negali nesižavėti…

   Kitą dieną mūsų laukė kelionė į Hagą, kur aplnkėme pabėgėlių centrą, turėjome puikią galimybę interaktyvioje muziejaus kelionėje patirti tai, ką išgyvena pabėgėliai. Neslėpsiu – buvo nejauki ir sunkiai pamirštama patirtis… Hagoje mūsų laukė ir pažintis su Nyderlandų politine bei teisine sistema, lankėmės parlamente, atlikome gido skirtas mokomąsias užduotis. Na, o po sunkios ir įtemptos dienos – trumpas poilsis gražiajame Scheveningen paplūdimyje.

   Trečiadienį mokėmės dalykinio piešimo subtilybių, poromis ruošėme bendrą projektą apie žodžio laisvę konkursui, mokėmės debatuoti. Kitą dieną lankėmės senelių namuose, kuriuose kiekvienas turėjome galimybę susipažinti su vieno iš išgyventojų istorija. Popiet mūsų laukė mokomoji ekskursija Vught koncentracijos stovykloje, kurioje matyti vaizdai liks atminty įstrigę visam gyvenimui… Na, o vakare dar turėjome progą susipažinti su nuostabaus Den Bosch miesto vaizdais.

   Paskutinę projekto dieną mokėmės Europass rengimo subtilybių bei ruošėme videoreportažus baigiamajam vakarui. Noriu pasidžiaugti, kad debatų nugalėtoju tapo mano bendramokslis Normantas Kuolas (2a klasė), o videoreportažo – Austėja (2a klasė),  ir Lisa2College Durendael.

   Savaitė pralėkė nepastebimai greitai. Laikas, praleistas Olandijoje, buvo įsimintinas bei kupinas naujų patirčių. Sunku buvo atsisveikinti… Lauksime svečiuose savo naujųjų draugų!   NUOTRAUKOS>>>


Austėja Obrikytė (2a klasė) ir mokytoja Jurgita Kerežienė




Kita informacijaKita informacija

2019-06-26 Kviečiame mokytis

Kviečiame mokytis Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje!

Prašymai mokytis į laisvas vietas II-IV bei naujai komplektuojamose I (9-ose) klasėse
priimami darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. (penktadieniais iki 16.45 val.)
102, 201, 203 kab., Lieporių g. 2, Šiauliai.

Gyvenantiems ne Šiaulių mieste ir norintiems mokytis „Saulėtekio“ gimnazijoje,
 tarpininkaujame dėl apgyvendinimo bendrabutyje.

 Dėl asmeninių pageidavimų ir išsamesnės informacijos prašome
kreiptis tel. (8 41)  55 27 48,
sauletekis@sauletekis.lt.

BIOMEDICINOS MOKSLŲ, ROBOTIKOS, SPORTO KRYPTYS,
4 TARPTAUTINIAI ERASMUS + PROJEKTAI, 18 BŪRELIŲ, NUOTOLINIS MOKYMAS

:: VIDEO - kviečiame mokytis „Saulėtekyje“ ::



2018-06-22 Svarbi informacija: Švietimo portalo www.emokykla.lt pasikeitimai

   Visa naudinga informacija mokytojams ir mokiniams dabar – www.emokykla.lt.

   Kviečiame mokytojus ir moksleivius registruotis Švietimo portale, gauti po penkias nemokamas Microsoft Office 365 ProPlus licencijas ir programinę įrangą sudiegti asmeniniuose įrenginiuose.

   Kviečiame jungtis prie mūsų „Facebook“ grupės, kurioje jau yra susibūrusi nemaža švietimu besidominčių bendruomenė.












Socialiniai partneriai



Facebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

video





Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Tolvinas
Neringa
Bernardas

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius