Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 55 27 48, el. p. sauletekis@splius.lt

Kita informacijaKita informacija

2017-06-07 „Saulėtekio“ abiturientų darbai menų brandos egzamino kūrinių parodoje „Poligonas-3“

     Bibliotekos III aukšto galerijoje atidaryta Šiaulių miesto mokyklų abiturientų menų brandos egzamino kūrinių paroda „Poligonas-3“. Joje darbus pristato 6 miesto gimnazijos. Paroda veikia iki birželio 30 dienos.

     „Poligonas-3“ yra trečioji paroda. Antroji eksponuota 2016 metais taip pat Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekoje, praėjus dešimtmečiui nuo pirmojo „Poligono“ (2006) pristatymo visuomenei. Šiemet „Poligone“ savo kūrinius eksponuoja Stasio Šalkauskio, Simono Daukanto, „Romuvos“, „Saulėtekio“, Sauliaus Sondeckio menų ir Šiaulių universiteto gimnazijų dvyliktokai. Parodos organizatorės – „Saulėtekio“ gimnazijos dailės mokytoja Rasa Prišmontienė ir Šiaulių universiteto gimnazijos dailės, technologijų, braižybos mokytoja metodininkė Aurelija Alijošienė.

      Nors jauniesiems menininkams dar nėra nė dvidešimt, jų darbai pasižymi spalvingumu ir emocionalumu, technikų įvairove: tapyba, grafika, akvarelė, fotografija, linoraižinys, keramika, koliažas ir kt. Šiems darbams sukurti prireikė nemažai laiko ir kantrybės.

plačiau >>>


2017-06-02 „Saulėtekio“ gimnazistai mokslo metus užbaigė „Olimpinėmis žaidynėmis“

    Birželio 2 dieną mokiniai ir mokytojai susirinko į mokinių parlamento organizuotas „Olimpines žaidynes“. Puiki nuotaika ir draugai padėjo įveikti ne vieną linksmą užduotį. Nors oras ir nelepino, atlikome visas olimpines užduotis.

     Džiugi nuotaika sklandė aplink - juk mokslo metai baigėsi ir nuostabios vasaros atostogos jau čia! Linksmos, saugios ir turiningos vasaros visiems! Nuotraukos>>>

 

Neformaliojo ugdymo organizatorė Lina Jokubauskienė2017-06-02 PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ „SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJOJE

    Paskutinis skambutis – tai viena gražiausių pavasario švenčių. Šią džiugią dieną, skirtą abiturientams, pasitinka šilta saulė, giedras dangus, sužaliavę medžiai, juose čiulbantys paukščiai bei pražydusios gėlės. Tai - pirmas žingsnis savarankiško gyvenimo link, naujo etapo pradžia. Tačiau paskutinio skambučio šventė skelbia ne tik džiugias žinias, tai taip pat reiškia, kad atėjo laikas atsisveikinti su mokyklos sienomis, suolais ir jau lyg šeimos dalimi tapusiais mokytojais bei draugais. Paskutinis skambutis yra pabaiga ir pradžia vienu metu.

   Kaip ir kiekvienais metais ši nuostabi šventė neaplenkė ir mūsų gimnazijos. Abiturientai į mokyklą atvyko nuostabiai pasidabinę. Juos, drauge su auklėtojomis, prie paradinių durų pasitiko mokyklos mokytojai, tėvai bei mokiniai nutiesdami kelią link pagrindinių laiptų, kuriais abiturientai kilo į paskutines pamokas. Į jas kvietė paskutinį kartą abiturientams skambantis mokyklos skambutis, o po pamokos „šaukė“ iš jos. Aktų salėje vyko atsisveikinimas su ketvirtokais. Čia jiems laiškus skaitė trečiokai, grojo ir dainavo mokyklos grupė, Gegužių progimnazijos mergaitės padovanojo nuostabų šokį, o labiausiai nustebino gimnazijos mokytojų kvarteto daina lydima trečiokų šokio. Paskutiniojo skambučio gaudesį pagilino abiturientams skirta auklėtojų kalba. Galiausiai šventė baigėsi medelio sodinimu bei tėvų, giminių, draugų sveikinimais.

    Abiturientams linkime, daug laimės, sėkmės ir visokeriopo pasisekimo gyvenime! Šventės akimirkos>>>

 

                                                                                         IIIb klasės gimnazistė Austėja Grinytė2017-06-01 ŠIAULIŲ „SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJA DALYVAUS ŠIAULIŲ KULTŪROS CENTRO PROJEKTE „ŠIMTMEČIO SPALVOS“

     Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija glaudžiai bendradarbiauja su įvairiomis organizacijomis, įmonėmis bei ugdymo įstaigomis. Itin glaudus bendradarbiavimas vyksta su Šiaulių kultūros centru. Čia gimnazistai atlieka socialines pilietines veiklas, dalyvauja įvairiuose renginiuose.

    Gimnazijai, pasirašius bendradarbiavimo sutartį, atsiveria galimybės dalyvauti projekte, kurį vykdys kultūros centras. Tai projektas „Šimtmečio spalvos“, kuris vyks 2018 m. vasario – kovo mėnesiais. Projektas skirtas Lietuvos, Latvijos ir Estijos valstybių atkūrimo šimtmečiui paminėti.

     Dalyvaudami tokiame projekte gimnazistai ugdysis pilietiškumą ir tautiškumą.

 

                                                                                            Mokytoja Giedrė Kielaitė2017-06-01 „SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJOS I - IV KLASIŲ VAIKINŲ SPORTINIŲ ŽAIDIMŲ LYGOS JUBILIEJINIO V – OJO SEZONO FINIŠAS

    2012 metų spalio 19 dieną kūno kultūros mokytojo Jono Klapatauskio ir 25 aktyviausių  3 – 4 klasių moksleivių iniciatyva gimnazijoje buvo įkurta sportinių žaidimų lyga. Lygos globėja – gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė. Steigiamajame susirinkime buvo nutarta, kad naujai įkurtoje lygoje vyks vaikinų krepšinio, tinklinio, futbolo ir stalo teniso varžybos ir bus rungtyniaujama visus mokslo metus pagal iš anksto sudarytus kiekvienos sporto šakos nuostatus ir tvarkaraščius.

    Penktasis jubiliejinis sezonas prasidėjo kiek kitaip nei pirmi keturi sezonai. Į sportinių žaidimų lygą vis aktyviau prisijungia pirmų ir antrų gimnazijos klasių moksleiviai. Tai labai džiugina, lyga tampa vis jaunesnė. Keitėsi ir pats komandų sudarymo, ir komplektavimo principas. Varžybos jau nebevyksta tarpklasiniu pagrindu. Šiais mokslo metais pagal sporto šakas (krepšinio, tinklinio, futbolo ir stalo teniso) užsiregistravusiems moksleiviams buvo pasiūlyta išrinkus komandų kapitonus leisti „pirkimo“ principu komplektuoti savo komandas. Po burtų traukimo išsiaiškinus „pirkimų“ eilės tvarką pagal atskiras sporto šakas buvo suburtos 4 krepšinio, 6 tinklinio ir 5 futbolo komandos. Komandoje galėjo būti registruojama ne daugiau kaip 8 žaidėjai. Stalo teniso varžybas nuspręsta vykdyti kaip asmenines.

plačiau >>>


2017-06-01 Kviečiame žaisti tinklinį paplūdimio tinklinio aikštelėje

    Mieli gimnazijos bendruomenės nariai, kviečiame Jus sportuoti naujai įrengtoje gimnazijos paplūdimio tinklinio aikštelėje. Pasinaudokite puikia galimybe aktyviai ir sveikai praleisti laisvalaikį gryname ore.


    Laukiame Jūsų gimnazijos stadione, adresu Lieporių g. 2. Visa informacija telefonu: 841 55 28 17.

 2017-05-31 KONKURSO „AŠ LYDERIS“ APDOVANOJIMAI

     Jau tryliktus metus Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius organizuoja miesto mokyklų lyderių konkursą „Aš – lyderis“. 8-11 klasių aktyvūs mokyklos gyvenimo dalyviai ir kūrėjai, atstovaujantys mokyklai ar miestui olimpiadose, konkursuose bei varžybose, pateikė konkursui savo pasiekimus ir laimėjimus mokykloje, kurioje mokosi. Konkurso komisija atrinko gabiausius.

    Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, „Saulėtekio“ gimnazija turi lyderių. Tai - Ia klasės mokinė Goda Sireikytė ir IIa klasės mokinė Izabelė Perminaitė.

    Džiaugiamės, didžiuojamės šiomis gimnazistėmis ir linkime, kad niekada nebėgtumėte nuo baimių - visuomet bėkite jų link ir kiekviena nusistatykite gyvenime savo galimybių ribas. Nuotraukos>>>

 Mokytoja Giedrė Kielaitė2017-05-31 Pasaulinės dienos be tabako minėjimas

    Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija 1987 m. paskelbė gegužės 31-ąją Pasauline diena be tabako. Šią dieną visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti. Visuomenė skatinama susipažinti su rūkymo žala ir pasauline tabako epidemija.

     Prevencinės grupės „ORE" nariai paruošė koliažą tema „Gyventi be cigaretės gera" ir visus mūsų gimnazistus pasaulinę dieną be tabako pakvietė paminėti dalyvaujant balionų pūtimo varžytuvėse bei muilo burbulų fiestoje. Nuotraukos>>>

 

 Prevencinė grupė „ORE"2017-05-30 Tarptautinio ERASMUS+ projekto BE-WELL@SCHOOL.EU susitikimas Vokietijoje – su ekologijos antspaudu

    Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos mokiniai – projekto dalyviai gegužės 8-14 dienomis lankėsi projekto partnerių susitikime Vokietijoje, Esens mieste. II a klasės gimnazistė Simona Barzinskaitė po kelionės dalijasi savo įspūdžiais ir naujomis patirtimis.

 

plačiau >>>


2017-05-30 Informacija dėl socialinės paramos suteikimo

    Pristatome informaciją apie tai, kokią socialinę paramą gali gauti mokiniai, kokius dokumentus būtina pateikti norint ją gauti bei dokumentų pateikimo terminus. Išsamiai skaitykite čia>>>2017-05-30 Austėjos sėkmė rusų kalbos konkurse

    Mūsų gimnazijos mokinė Austėja Grinytė dalyvavo VII tarptautiniame rusų kalbos konkurse internetu. Konkursą organizavo Vladivostoko valstybinio ekonomikos universisteto užsienio kalbų katedra. Konkurse dalyvavo 29 Rusijos ir 72 užsienio šalių mokiniai. Dalyviai galėjo pasirinktinai atlikti vieną iš trijų kūrybinių užduočių: parašyti rašinį pagal duotą pradžią ir pabaigą, antroji užduotis buvo sukurti burimė – tai eilėraštis, kurio rimai iš anksto pateikiami kaip kūrybinės užduoties sąlyga. Tie, kurie pasirinko trečią užduotį, turėjo parašyti komentarą ir nupiešti iliustraciją vienam iš pateiktų rusų poetų eilėraščių.

     Austėja Grinytė pasirinko pirmą užduotį ir laimėjo trečią vietą. Sveikiname Austėją ir linkime tolimesnės kūrybinės sėkmės! Austėjos Grinytės ir kitų dalyvių darbus galite perskaityti  internetiniame puslapyje   http://ifl.vvsu.ru/latests/article/id/2145314069/mezhdunarodnyy_internet_konkurs_russkogo/

                           Rusų kalbos mokytoja Tatjana Cukanova2017-05-23 DJ

Gerbiami Šiaulių „Saulėtekio" gimnazijos gimnazistai ir būsimi gimnazistai, pranešame, jog ieškome naujų drąsių, aktyvių, komunikabilių, besidominčių muzika didžėjų. Dėl detalesnės informacijos kreiptis į dabartinius didžėjus: Nojų ir Dovydą.

P.S.: norintys tapti didžėjais, nuo rugsėjo 1 d. bus mokomi, kaip elgtis su įranga.

Nojus - https://www.facebook.com/nu.nojus
Dovydas P. - https://www.facebook.com/dovydas.pociliauskas2017-05-19 Dviračių žygis

    Gegužės 19 d. 10 val. „Saulėtekio“ gimnazijos kiemelyje būriavosi mokiniai jų tėveliai ir mokytojai, pasirengę jau tradiciniam dviračių žygiui „MINAM“. Išklausiusi saugaus elgesio instruktažą ir gerai nusiteikusi, dviratininkų kolona dviračių taku pajudėjo Bubių link. Šiemet dviračių žygio dalyvius lydėjo giedras dangus, ne toks didelis iššūkis buvo ir Aukštelkės kalnas. Kelionė neprailgo, ir beveik po pusantros valandos važiavimo buvo pasiekta aikštelė prie Bubių tvenkinio. Prasidėjo tikra iškyla gamtoje: vieni kepė dešreles, kiti lepinosi saulės spinduliais, o drąsiausieji maudėsi. Pasistiprinę ir šiek tiek pailsėję patraukėme Šiaulių link. Visi dviračių žygio dalyviai grįžę į „Saulėtekį“ teigė, jog tokią  gražią tradiciją reikia puoselėti kiekvienais metais.

Nuotraukos >>>

 Neformaliojo švietimo organizatorė Lina Jokubauskienė2017-01-24 Ugdymo karjerai centras informuoja

PATVIRTINTOS 2017 M. BENDROJO PRIĖMIMO DATOS

Š. m. sausio 11 d. LAMA BPO valdybos posėdyje buvo patvirtintos 2017 m. bendrojo priėmimo į universitetus ir kolegijas datos. >>>Nuorodos
Šiaulių miesto savivaldybė
Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

video


Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Mantvydas
Mantvydė
Morta
Beatričė

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius