Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 55 27 48, el. p. sauletekis@splius.lt
Gimnazijoje paminėta Pasaulinė Žemės diena

Data: 2017-03-23

    Pasaulinė Žemės diena minima kovo 20 d. Tai viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosaugos švenčių Lietuvoje. Šią dieną švenčiamas ir pavasario lygiadienis, diskutuojama aplinkosauginėmis temomis, ieškoma būdų, kaip mažinti gamtai daromą žalą.

    Mūsų gimnazistai kovo 20 dieną dalyvavo Prisikėlimo aikštėje vykusioje iškilmingoje akcijoje - Žemės vėliavos pakėlimo ceremonijoje. Renginio metu jie stebėjo moksleivių ir vaikų šokį „2017 šokis Žemei” bei, kaip iš panaudotų plastikinių maišelių dailininkė Reda Uogintienė kūrė bendrą meninę kompoziciją.

     Kovo 21 dieną gimnazijoje svečiavosi viešnia iš Kurtuvėnų regioninio parko, programų vadovė Jurgita Bartkuvienė. Ji mus supažindino su Pasaulio ir Lietuvos saugomais objektais. Labiausiai sudomino pasakojimas apie Kurtuvėnų regioninio parko saugomą gamtą. Lektorė pakvietė visus norinčius apsilankyti parke, vasarą savanoriauti gamtos stovykloje, padovanojo atmintines apie atsakingą elgesį gamtoje. Dėkojame gamtosaugininkei.

     Kovo 22 dieną kartu su fizikos mokytoja Reda Petrilioniene organizavome pirmų klasių mokiniams viktoriną „Mes-Žemės vaikai“. Svečiuose buvo ir Gegužių progimnazijos komanda, lydima geografijos mokytojos Liucijos Martinaitienės. Mokiniai pagilino žinias, įgavo komandinio darbo įgūdžių. Visi buvo apdovanoti diplomais ir saldžiomis dovanėlėmis. Dėkojame dalyviams.

   Chemijos mokytoja Danguolė Norkuvienė su biomedicinos srities mokiniais prie TALKŠOS ežero dalyvavo bendrame renginyje „Paukščių šventė“ su Šiaulių valstybine kolegija, apžiūrėjo inkilų parodą. Nuotraukos>>>

       Saugokime ir mylėkime gamtą! Mūsų ateitis - mūsų rankose!

                                                                                                            Geografijos mokytoja Asta Titenienė


Kita informacijaKita informacija

2017-06-01 Kviečiame žaisti tinklinį paplūdimio tinklinio aikštelėje

    Mieli gimnazijos bendruomenės nariai, kviečiame Jus sportuoti naujai įrengtoje gimnazijos paplūdimio tinklinio aikštelėje. Pasinaudokite puikia galimybe aktyviai ir sveikai praleisti laisvalaikį gryname ore.


    Laukiame Jūsų gimnazijos stadione, adresu Lieporių g. 2. Visa informacija telefonu: 841 55 28 17.

 2017-05-30 Informacija dėl socialinės paramos suteikimo

    Pristatome informaciją apie tai, kokią socialinę paramą gali gauti mokiniai, kokius dokumentus būtina pateikti norint ją gauti bei dokumentų pateikimo terminus. Išsamiai skaitykite čia>>>2017-05-23 DJ

Gerbiami Šiaulių „Saulėtekio" gimnazijos gimnazistai ir būsimi gimnazistai, pranešame, jog ieškome naujų drąsių, aktyvių, komunikabilių, besidominčių muzika didžėjų. Dėl detalesnės informacijos kreiptis į dabartinius didžėjus: Nojų ir Dovydą.

P.S.: norintys tapti didžėjais, nuo rugsėjo 1 d. bus mokomi, kaip elgtis su įranga.

Nojus - https://www.facebook.com/nu.nojus
Dovydas P. - https://www.facebook.com/dovydas.pociliauskas2017-05-19 Dviračių žygis

    Gegužės 19 d. 10 val. „Saulėtekio“ gimnazijos kiemelyje būriavosi mokiniai jų tėveliai ir mokytojai, pasirengę jau tradiciniam dviračių žygiui „MINAM“. Išklausiusi saugaus elgesio instruktažą ir gerai nusiteikusi, dviratininkų kolona dviračių taku pajudėjo Bubių link. Šiemet dviračių žygio dalyvius lydėjo giedras dangus, ne toks didelis iššūkis buvo ir Aukštelkės kalnas. Kelionė neprailgo, ir beveik po pusantros valandos važiavimo buvo pasiekta aikštelė prie Bubių tvenkinio. Prasidėjo tikra iškyla gamtoje: vieni kepė dešreles, kiti lepinosi saulės spinduliais, o drąsiausieji maudėsi. Pasistiprinę ir šiek tiek pailsėję patraukėme Šiaulių link. Visi dviračių žygio dalyviai grįžę į „Saulėtekį“ teigė, jog tokią  gražią tradiciją reikia puoselėti kiekvienais metais.

Nuotraukos >>>

 Neformaliojo švietimo organizatorė Lina Jokubauskienė2017-01-24 Ugdymo karjerai centras informuoja

PATVIRTINTOS 2017 M. BENDROJO PRIĖMIMO DATOS

Š. m. sausio 11 d. LAMA BPO valdybos posėdyje buvo patvirtintos 2017 m. bendrojo priėmimo į universitetus ir kolegijas datos. >>>Nuorodos
Šiaulių miesto savivaldybė
Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

video


Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Mantautas
Gendvilė
Ilona

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius