Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 55 27 48, el. p. sauletekis@splius.lt
Kviečia skaitmeninė „Vyturio“ knygų biblioteka

Data: 2018-01-26

   Džiaugiamės Šiaulių miesto savivaldybės iniciatyva gerinti literatūros kūrinių prieinamumą mokykloje: turime visiems 2018 metams nemokamą prieigą prie „Vyturio” skaitmeninių knygų platformos, kurioje pateikiami programiniai, konteksto ir grožinės literatūros kūriniai bei skaitmeniniai vadovėliai. Iš viso beveik 500 skaitmeninių knygų, skirtų 1-12 kl. mokiniams. 

   Galimybe naudotis „Vyturio” skaitmeninių knygų biblioteka turi visi mūsų gimnazijos mokytojai, mokiniai, jų tėveliai ar seneliai, knygas galėsiantys skaityti per mobiliuosius telefonus, planšetinius ar stalo kompiuterius. Jums tereikia susikurti paskyrą. Registruojantis skiltyje „Dovanos kodas” svarbu tiksliai nurodyti suvedamą kodą (jį galima gauti iš lietuvių k. ir lit. mokytojų ar bibliotekininkės), leisiantį jums knygas skaityti 12 mėnesių. 

   „Vyturyje” rasite daug reikalingų skaitmeninių knygų. Skiltyje KNYGOS visos knygos suskirstytos pagal amžiaus grupes. Skiltyje MOKYKLAI patogumo dėlei suklasifikuoti privalomi ir konteksto kūriniai bei skaitmeniniai ne(vadovėliai), parengti kartu su Kauno jėzuitų gimnazijos mokytoju literatūrologu dr. Mindaugu Grigaičiu ir Kauno Palemono gimnazijos mokytoja eksperte Asta Valentiene.

   Įdomu tai, kad dalis kūrinių parengta su išsamiais klausimais ir išnašomis; tekstą galima žymėti, rašyti komentarus ir išsaugoti savo paskyroje vėlesniam darbui. 99 proc. kūrinių yra pilnos apimties, o iliustruoti kūriniai mažiesiems skaitytojams pažymėti teptuko piktograma.

Malonaus skaitymo!


Bibliotekos-informacinio centro vedėja Dilanta Vasylienė
Kita informacijaKita informacija

2018-06-29 Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija kviečia nuo 2018 metų rugsėjo 1 dienos tapti mūsų bendruomenės dalimi!

Čia Tavęs laukia draugiška profesionalų mokytojų komanda ir

Sąlygos, Saugumas, Saviraiška

   Čia gali pasirinkti:

  • biomedicinos mokslų kryptį;
  • robotikos kryptį;
  • platų spektrą dalykų modulių ar kitų pasirenkamųjų dalykų;
  • sporto kryptį („Sportinių žaidimų lyga“, treniruotės su TRX diržais ir kt.);
  • mokytis nuotoliniu būdu (gali mokytis visos šalies mokiniai);
  • įdomiausią veiklą iš 17 nemokamų būrelių (viename jų – „Robotikos“ – galima sukurti net savo robotą, „Jaunųjų žurnalistų būrelyje“ – išmokti rengti reportažus);
  • kitą meninę, visuomeninę, etnokultūrinę, prevencinę veiklą.

   Prašymai mokytis I (9-ose) ir III (11-ose) gimn. klasėse
priimami 203 kab., Lieporių g. 2, Šiauliai.

   Gyvenantiems ne Šiaulių mieste ir norintiems mokytis „Saulėtekio“ gimnazijoje, tarpininkaujame dėl apgyvendinimo bendrabutyje.

   Išsamesnė informacija tel. (8 41)  55 27 48, el. p. sauletekis@sauletekis.lt.2018-06-22 Svarbi informacija: Švietimo portalo www.emokykla.lt pasikeitimai

   Visa naudinga informacija mokytojams ir mokiniams dabar – www.emokykla.lt.

   Kviečiame mokytojus ir moksleivius registruotis Švietimo portale, gauti po penkias nemokamas Microsoft Office 365 ProPlus licencijas ir programinę įrangą sudiegti asmeniniuose įrenginiuose.

   Kviečiame jungtis prie mūsų „Facebook“ grupės, kurioje jau yra susibūrusi nemaža švietimu besidominčių bendruomenė.Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

video


Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Argaudas
Tolvina
Boleslovas
Balys

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius