Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 55 27 48, el. p. sauletekis@splius.lt
AR JAU SUPLANAVAI, KAIP PRALEISI VASARĄ?

Data: 2017-05-07

    Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultetas mokytojus ir moksleivius kviečia atvykti į užsiėmimus:

- Moksleiviai kviečiami registruotis į „Jaunojo lyderio stovyklą 2017". Stovykla vyks š. m. birželio 27-30 d. Tai vasaros stovykla, į kurią kviečiami 15-18 m. moksleiviai iš visos Lietuvos. Kiekvienas, norintis susirasti naujų draugų, daugiau sužinoti apie skirtingas mokslo sritis ir tikrą studentišką gyvenimą, įdomiai ir aktyviai praleisti laiką, laukiami šioje stovykloje. Kūrybinė, aktyvi, išskirtinė veikla laukia kiekvieno stovyklautojo.

Stovyklos kaina – 10 Eur. Dalyviai apgyvendinami ir maitinami nemokamai.

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija. Kilus klausimų, rašykite verslumocentras@asu.lt

- Mokytojai ir moksleiviai kviečiami dalyvauti „Sumanaus moksleivio akademijoje". Laikas derinamas individualiai. Sumanaus moksleivio akademijos programą sudaro seminarų ciklas individualiai suderinus su mokykla. Moksleiviai dirba pagal iš anksto parengtas užduotis: generuoja verslo idėjas, analizuoja lyderių sėkmės istorijas, lavina viešojo kalbėjimo įgūdžius, mąsto kūrybiškai ir dirba komandose, ugdydami komandinio darbo įgūdžius, domisi verslo reklama ir finansais. Sumanaus moksleivio akademijos užbaigimą vainikuoja moksleivių verslo idėjų pristatymai. Su moksleiviais dirba universiteto dėstytojai, geriausi savo sričių specialistai.

 Mokytoja Giedrė Kielaitė


Kita informacijaKita informacija

2017-06-01 Kviečiame žaisti tinklinį paplūdimio tinklinio aikštelėje

    Mieli gimnazijos bendruomenės nariai, kviečiame Jus sportuoti naujai įrengtoje gimnazijos paplūdimio tinklinio aikštelėje. Pasinaudokite puikia galimybe aktyviai ir sveikai praleisti laisvalaikį gryname ore.


    Laukiame Jūsų gimnazijos stadione, adresu Lieporių g. 2. Visa informacija telefonu: 841 55 28 17.

 2017-05-30 Informacija dėl socialinės paramos suteikimo

    Pristatome informaciją apie tai, kokią socialinę paramą gali gauti mokiniai, kokius dokumentus būtina pateikti norint ją gauti bei dokumentų pateikimo terminus. Išsamiai skaitykite čia>>>2017-05-23 DJ

Gerbiami Šiaulių „Saulėtekio" gimnazijos gimnazistai ir būsimi gimnazistai, pranešame, jog ieškome naujų drąsių, aktyvių, komunikabilių, besidominčių muzika didžėjų. Dėl detalesnės informacijos kreiptis į dabartinius didžėjus: Nojų ir Dovydą.

P.S.: norintys tapti didžėjais, nuo rugsėjo 1 d. bus mokomi, kaip elgtis su įranga.

Nojus - https://www.facebook.com/nu.nojus
Dovydas P. - https://www.facebook.com/dovydas.pociliauskas2017-05-19 Dviračių žygis

    Gegužės 19 d. 10 val. „Saulėtekio“ gimnazijos kiemelyje būriavosi mokiniai jų tėveliai ir mokytojai, pasirengę jau tradiciniam dviračių žygiui „MINAM“. Išklausiusi saugaus elgesio instruktažą ir gerai nusiteikusi, dviratininkų kolona dviračių taku pajudėjo Bubių link. Šiemet dviračių žygio dalyvius lydėjo giedras dangus, ne toks didelis iššūkis buvo ir Aukštelkės kalnas. Kelionė neprailgo, ir beveik po pusantros valandos važiavimo buvo pasiekta aikštelė prie Bubių tvenkinio. Prasidėjo tikra iškyla gamtoje: vieni kepė dešreles, kiti lepinosi saulės spinduliais, o drąsiausieji maudėsi. Pasistiprinę ir šiek tiek pailsėję patraukėme Šiaulių link. Visi dviračių žygio dalyviai grįžę į „Saulėtekį“ teigė, jog tokią  gražią tradiciją reikia puoselėti kiekvienais metais.

Nuotraukos >>>

 Neformaliojo švietimo organizatorė Lina Jokubauskienė2017-01-24 Ugdymo karjerai centras informuoja

PATVIRTINTOS 2017 M. BENDROJO PRIĖMIMO DATOS

Š. m. sausio 11 d. LAMA BPO valdybos posėdyje buvo patvirtintos 2017 m. bendrojo priėmimo į universitetus ir kolegijas datos. >>>Nuorodos
Šiaulių miesto savivaldybė
Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

video


Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Mantautas
Gendvilė
Ilona

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius