Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 55 27 48, el. p. sauletekis@splius.lt
Kvietimas mokytis Neakivaizdinėje kinologų mokykloje

Data: 2017-04-10

    Neakivaizdinė kinologų mokykla skirta kinologija besidominčiam jaunimui nuo 14 iki 21 metų. Joje susipažinsite su ES gyvūnų gerovės teisine baze, pripažintomis šunų veislėmis, jų priežiūros ypatumais, išmoksite pažinti, rūpintis, prižiūrėti, saugiai elgtis su šunimis, būti atsakingiems už savo augintinius, stebėsite dresavimo pratybas, mokysitės dresavimo subtilybių, nemokamai lankysitės šunų veislynuose, šalies bei tarptautinėse kinologų parodose.

   Mokykla dvimetė. Per dvejus mokslo metus vyks 6 sesijos, 2 mažosios konferencijos, 2 praktikumai tarptautinėse bei šalies specializuotose šunų parodose.    

    Norintys mokytis mokykloje iki 2017 m. gegužės 30 dienos el. paštu stase.mameniskiene@lmnsc.lt pateikia: 

1. Registracijos anketą. 

2. Trumpą motyvacinį laišką, kodėl nori mokytis kinologų mokykloje. 

3. Savo atliekamo darbo, viena iš pateikiamų temų, anotaciją.

Temos:

3.1. Šuns santykis su žmogumi (Jūsų nuomonė apie agresyvius, kovinius šunis, jų laikymą);

3.2. Labiausiai paplitusios šunų veislės Jūsų rajone, mieste. Kodėl?;

3.3. Laisvai pasirinkta tema.

   Būsimieji Neakivaizdinės kinologų mokyklos 8-os laidos dalyviai bus pakviesti į įžanginę sesiją registracijos anketoje nurodytais kontaktais. Stojantieji turės parengti darbą viena iš duotų temų ir jį pristatyti (PowerPoint formatu) sesijos metu. Pristatymo trukmė 7–10 min. 

    Mokestis už 2 mokslo metus – 120 Eur. 60 Eur mokestis už pirmus mokslo metus sumokamas įžanginės sesijos metu arba pavedimu iki sesijos.

    Įžanginė sesija planuojama 2017 m. birželio mėnesį. 

    Kontaktai pasiteiravimui: LMNŠC Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus metodininkė Stasė Mameniškienė, tel. (8 5) 2670060, el. paštas stase.mameniskiene@lmnsc.lt.

 • Registracijos anketa

 • Programa

                                                                                                        Mokytoja Giedrė Kielaitė

 


Kita informacijaKita informacija

2017-06-01 Kviečiame žaisti tinklinį paplūdimio tinklinio aikštelėje

    Mieli gimnazijos bendruomenės nariai, kviečiame Jus sportuoti naujai įrengtoje gimnazijos paplūdimio tinklinio aikštelėje. Pasinaudokite puikia galimybe aktyviai ir sveikai praleisti laisvalaikį gryname ore.


    Laukiame Jūsų gimnazijos stadione, adresu Lieporių g. 2. Visa informacija telefonu: 841 55 28 17.

 2017-05-30 Informacija dėl socialinės paramos suteikimo

    Pristatome informaciją apie tai, kokią socialinę paramą gali gauti mokiniai, kokius dokumentus būtina pateikti norint ją gauti bei dokumentų pateikimo terminus. Išsamiai skaitykite čia>>>2017-05-23 DJ

Gerbiami Šiaulių „Saulėtekio" gimnazijos gimnazistai ir būsimi gimnazistai, pranešame, jog ieškome naujų drąsių, aktyvių, komunikabilių, besidominčių muzika didžėjų. Dėl detalesnės informacijos kreiptis į dabartinius didžėjus: Nojų ir Dovydą.

P.S.: norintys tapti didžėjais, nuo rugsėjo 1 d. bus mokomi, kaip elgtis su įranga.

Nojus - https://www.facebook.com/nu.nojus
Dovydas P. - https://www.facebook.com/dovydas.pociliauskas2017-05-19 Dviračių žygis

    Gegužės 19 d. 10 val. „Saulėtekio“ gimnazijos kiemelyje būriavosi mokiniai jų tėveliai ir mokytojai, pasirengę jau tradiciniam dviračių žygiui „MINAM“. Išklausiusi saugaus elgesio instruktažą ir gerai nusiteikusi, dviratininkų kolona dviračių taku pajudėjo Bubių link. Šiemet dviračių žygio dalyvius lydėjo giedras dangus, ne toks didelis iššūkis buvo ir Aukštelkės kalnas. Kelionė neprailgo, ir beveik po pusantros valandos važiavimo buvo pasiekta aikštelė prie Bubių tvenkinio. Prasidėjo tikra iškyla gamtoje: vieni kepė dešreles, kiti lepinosi saulės spinduliais, o drąsiausieji maudėsi. Pasistiprinę ir šiek tiek pailsėję patraukėme Šiaulių link. Visi dviračių žygio dalyviai grįžę į „Saulėtekį“ teigė, jog tokią  gražią tradiciją reikia puoselėti kiekvienais metais.

Nuotraukos >>>

 Neformaliojo švietimo organizatorė Lina Jokubauskienė2017-01-24 Ugdymo karjerai centras informuoja

PATVIRTINTOS 2017 M. BENDROJO PRIĖMIMO DATOS

Š. m. sausio 11 d. LAMA BPO valdybos posėdyje buvo patvirtintos 2017 m. bendrojo priėmimo į universitetus ir kolegijas datos. >>>Nuorodos
Šiaulių miesto savivaldybė
Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

video


Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Mantautas
Gendvilė
Ilona

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius