Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 290532510, Lieporių g. 2, LT-78244 Šiauliai Tel./faks. (8 41) 55 27 48, el. p. sauletekis@splius.lt
Robotikos entuziastų šventė respublikiniame „Saulės robotų mūšyje 2017“

Data: 2017-04-10

     Balandžio 8 dieną gausus robotikos entuziastų būrys iš visos Lietuvos atvyko į vieną didžiausių Šiauliuose robotikos konkursų – „Saulės robotų mūšis 2017“. Į jau tradiciniu renginiu tapusias, Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos ir Šiaulių robotikos klubo organizuojamas, robotikos konkurso kovas, atvyko 62 robotų kūrėjai (komandos) iš Šiaulių, Kauno, Panevėžio, Palangos, Anykščių, Pakruojo miestų ir Pakruojo rajono. Renginio dalyvius šiltai pasveikino Šiaulių miesto savivaldybės Mero pavaduotojas Domas Griškevičius ir Dailės galerijos parodų kuratorė Ernesta Šimkienė. „Saulėtekio“ gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė palinkėjo dalyviams geros kovos ir padėkojo renginio rėmėjams: Šiaulių miesto savivaldybei, MB „Discus Solis“, UAB „Eurobiuras“, UAB „Lemona“, MB „Eltechnika“ (www.anodas.lt), AB „Gubernija“, Klubui „Saulės raiteliai“, informaciniam rėmėjui „Etaplius.lt“, Šiaulių Dailės galerijai.

    Visą dieną vyko įnirtingos robotų kovos. Renginio dalyviai varžėsi 5 rungtyse: Mini sumo, Lego sumo, Profesionalų linijos sekimo, Lego linijos sekimo ir Freestyle robotų. Ypatingo žiūrovų dėmesio sulaukė Freestyle robotai. Kasmet dalyviai stebina savo išmone. Šalia robotų – „išmaniųjų rankų“, „išmaniosios mašinos“ žiūrovai stebėjo „išmaniąją gitarą“, o visus sužavėjo robotas, skirtas dozuoti vaistus vyresnio amžiaus žmonėms. Šis robotas „Piliulinis Tabletatorius 3000^3“ ir laimėjo pirmąją vietą šioje Freestyle robotų rungtyje. Jo autorės panevėžietės Vasarė Pilkaitė ir Skaistė Kairytė (Robotikos akademija) labai džiaugėsi savo kūriniu ir iškovota prizine vieta. Ne mažiau gerai sekėsi ir kitam panevėžiečiui Matui Matulai (Robotikos akademija), kuris su savo robotu „Candy grabber“ iškovojo antrąją vietą. Trečioji vieta atiteko Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos robotų konstruotojui Mindaugui Mikalauskui ir jo sukurtam robotui „Ultronas“.

    Lego sumo rungtyje triumfavo Pakruojo r. Balsių pagrindinės mokyklos mokiniai. Pirmąją vietą iškovojo Gvidas Šumskis, antrąją – Benas Čeilitka, trečiąją – Karolis Bulaitis. Mini sumo rungties favoritai – Šiaulių Jaunųjų technikų centro atstovai: pirmoji vieta – Renatas Montvilas (būrelio vadovas), antroji – Rytis Jaraminas, trečioji – Paulius Virganavičius.

    Profesionalų linijos sekimo rungtyje, kaip visada neaplenkiami buvo „Saulėtekio“ gimnazistai. Pirmąją vietą iškovojo „Saulėtekio“ gimnazijos mokinys Paulius Balčiūnas, antrąją – Mantas Valentas, tai pat „Saulėtekio“ gimnazistas, trečiąją – buvusi „Saulėtekio“ gimnazijos mokinė, šiuo metu Kauno technologijos universiteto pirmo kurso studentė, Bernadeta Navickaitė.

    Lego linijos sekimo rungtyje pirmoji vieta atiteko Šiaulių VšĮ „Išmaniosios mokyklos“ ugdytiniui Saimonui Stulpinui, antroji – Šiaulių Jaunųjų technikų centro ugdytiniui Titui Gervinskiui, trečioji – Akvilei Ušinskaitei ir Kamilei Gaubytei, Pakruojo r. Balsių pagrindinės mokyklos mokinėms.

    Visi varžybų dalyviai buvo pastebėti: jei nepavyko laimėti vertingo prizo, nuotaiką kėlė įteiktas dalyvio medalis. Tikimės, kad kitais metais „Saulės robotų mūšyje 2018“, dar labiau patobulėję robotai ir vėl susikaus ringe.

Nuotraukos >>>


Kita informacijaKita informacija

2017-06-01 Kviečiame žaisti tinklinį paplūdimio tinklinio aikštelėje

    Mieli gimnazijos bendruomenės nariai, kviečiame Jus sportuoti naujai įrengtoje gimnazijos paplūdimio tinklinio aikštelėje. Pasinaudokite puikia galimybe aktyviai ir sveikai praleisti laisvalaikį gryname ore.


    Laukiame Jūsų gimnazijos stadione, adresu Lieporių g. 2. Visa informacija telefonu: 841 55 28 17.

 2017-05-30 Informacija dėl socialinės paramos suteikimo

    Pristatome informaciją apie tai, kokią socialinę paramą gali gauti mokiniai, kokius dokumentus būtina pateikti norint ją gauti bei dokumentų pateikimo terminus. Išsamiai skaitykite čia>>>2017-05-23 DJ

Gerbiami Šiaulių „Saulėtekio" gimnazijos gimnazistai ir būsimi gimnazistai, pranešame, jog ieškome naujų drąsių, aktyvių, komunikabilių, besidominčių muzika didžėjų. Dėl detalesnės informacijos kreiptis į dabartinius didžėjus: Nojų ir Dovydą.

P.S.: norintys tapti didžėjais, nuo rugsėjo 1 d. bus mokomi, kaip elgtis su įranga.

Nojus - https://www.facebook.com/nu.nojus
Dovydas P. - https://www.facebook.com/dovydas.pociliauskas2017-05-19 Dviračių žygis

    Gegužės 19 d. 10 val. „Saulėtekio“ gimnazijos kiemelyje būriavosi mokiniai jų tėveliai ir mokytojai, pasirengę jau tradiciniam dviračių žygiui „MINAM“. Išklausiusi saugaus elgesio instruktažą ir gerai nusiteikusi, dviratininkų kolona dviračių taku pajudėjo Bubių link. Šiemet dviračių žygio dalyvius lydėjo giedras dangus, ne toks didelis iššūkis buvo ir Aukštelkės kalnas. Kelionė neprailgo, ir beveik po pusantros valandos važiavimo buvo pasiekta aikštelė prie Bubių tvenkinio. Prasidėjo tikra iškyla gamtoje: vieni kepė dešreles, kiti lepinosi saulės spinduliais, o drąsiausieji maudėsi. Pasistiprinę ir šiek tiek pailsėję patraukėme Šiaulių link. Visi dviračių žygio dalyviai grįžę į „Saulėtekį“ teigė, jog tokią  gražią tradiciją reikia puoselėti kiekvienais metais.

Nuotraukos >>>

 Neformaliojo švietimo organizatorė Lina Jokubauskienė2017-01-24 Ugdymo karjerai centras informuoja

PATVIRTINTOS 2017 M. BENDROJO PRIĖMIMO DATOS

Š. m. sausio 11 d. LAMA BPO valdybos posėdyje buvo patvirtintos 2017 m. bendrojo priėmimo į universitetus ir kolegijas datos. >>>Nuorodos
Šiaulių miesto savivaldybė
Socialiniai partneriaiFacebook

Paieška

Mokytojams
El. paštas

video


Vardadieniai
Šiandien vardadienius švenčia

Mantautas
Gendvilė
Ilona

Nusiųsk atviruką

Lankomumas
Detaliau >>>

Egzaminatorius